Domino - druhé čtení

Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 1.36 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2023
Sdílet:

Výuková hra podporující první čtení dvojslabičných slov s porozuměním.

Cílem materiálu je procvičit si první čtení slov s porozuměním. Slova jsou psána psacím písmem. Jedná se o první slova ze slabikáře za období cca +- 1. pololetí 1. třídy (MLSPTJNVZDKRŠ + samohlásky).

Žáci čtou slovo a vyhledávají obrázek k danému významu slova. Číst začínají vždy u slova se srdíčkem.

Možné využívat pro individuální práci či ve dvojicích. Slabší žáci pracují společně ve skupinách. Šikovnější /rychlíci mohou slova již opisovat na mazací tabulku. Domino je nutné rozstříhat dle kartiček, ideálně zalaminovat. Materiál je v černobílá variantě pro úspornější tisk. Doporučuji tisknout na barevné papíry pro snadnější třídění kartiček. Celkem v materiálu najdete 7 x domino. 

Nejvíce využíváme v první třídě – první pololetí.

Další produkty od autora Lucie Holbíková

317290
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Skládačky
Materiál je vytvořen jako pomůcka do hodin českého jazyka, která slouží k procvičování čtení s porozuměním, přepisu slov
33.00 Kč
249688
Český jazyk - čtení
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a slov. Jedná se o první slabiky a slova ze slabikáře za cca 1. pololetí 1
49.00 Kč
230695
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Skládačky
Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a slov. Jedná se o první slabiky a slova ze slabikáře Naše čtení od pana
45.00 Kč
280704
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Cílem materiálu je procvičit si PRAVOPIS VYJMENOVANÝCH SLOV PO V+S+Z zábavnou formou. Žák čte slova a vybírá do slov y/ý
44.00 Kč
Domino - druhé čtení Domino - druhé čtení
Výuková hra podporující první čtení dvojslabičných slov s porozuměním. Cílem materiálu je procvičit si první čtení slov s porozuměním. Slova jsou psána psacím písmem. Jedná se o první slova ze slabikáře za období cca +- 1. pololetí 1. třídy (MLSPTJNVZDKRŠ + samohlásky). Žáci čtou slovo a vyhledávají obrázek k danému významu slova. Číst začínají vždy u slova se srdíčkem. Možné využívat pro individuální práci či ve dvojicích. Slabší žáci pracují společně ve skupinách. Šikovnější /rychlíci mohou slova již opisovat na mazací tabulku. Domino je nutné rozstříhat dle kartiček, ideálně zalaminovat. Materiál je v černobílá variantě pro úspornější tisk. Doporučuji tisknout na barevné papíry pro snadnější třídění kartiček. Celkem v materiálu najdete 7 x domino.  Nejvíce využíváme v první třídě – první pololetí.
UUCZ-259362
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Domino>1.>Speciální pedagogika
39.00