První slabiky - domino

Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 1.07 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lučitelka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 11. 2022
Sdílet:

Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a jejich sluchovou analýzu. Jedná se o první slabiky ze slabikáře (MLSPTJ + samohlásky).

Žáci čtou slabiku a vyhledávají obrázek, který na danou slabiku začíná. Číst začínají vždy u slabiky se srdíčkem.

Možné využívat pro individuální práci či ve dvojicích. Slabší žáci pracují společně ve skupinách. Doporučuji tisknout barevně či černobíle na barevné papíry pro snadnější třídění kartiček. Šikovnější /rychlíci mohou slova již zapisovat psace/tiskace na mazací tabulku. Domino je nutné rozstříhat dle kartiček ideálně zalaminovat. Součástí materiálu je i černobílá varianta pro úspornější tisk. 

Nejvíce využíváme  v první třídě – první čtvrtletí.

Další produkty od autora Lučitelka

322215
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
Zábavné procvičování s tajenkou. Cílem materiálu je procvičit si matematické dovednosti – sčítání a odčítání do 20 i s
33.00 Kč
682791
Český jazyk - čtení
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Kartotéka slov pro procvičování pravopisu. Cílem materiálu je procvičit si pravopis vyjmenovaných a příbuzných slov po Z
29.00 Kč
114263
Český jazyk - čtení
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Cílem materiálu je procvičit si PRAVOPIS PO VYJMENOVANÝCH SLOVECH – B, L s luštěním. Žák čte slova a vybírá V KAŽDÉM
45.00 Kč
271582
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Cílem materiálu je procvičit si ZÁBAVNOU FORMOU PRAVOPIS A VYJMENOVANÁ SLOVA PO S. Materiál promítá učitel na tabuli či
33.00 Kč
První slabiky - domino První slabiky - domino
Cílem materiálu je procvičit si čtení slabik a jejich sluchovou analýzu. Jedná se o první slabiky ze slabikáře (MLSPTJ + samohlásky).Žáci čtou slabiku a vyhledávají obrázek, který na danou slabiku začíná. Číst začínají vždy u slabiky se srdíčkem. Možné využívat pro individuální práci či ve dvojicích. Slabší žáci pracují společně ve skupinách. Doporučuji tisknout barevně či černobíle na barevné papíry pro snadnější třídění kartiček. Šikovnější /rychlíci mohou slova již zapisovat psace/tiskace na mazací tabulku. Domino je nutné rozstříhat dle kartiček ideálně zalaminovat. Součástí materiálu je i černobílá varianta pro úspornější tisk. Nejvíce využíváme  v první třídě – první čtvrtletí.
UUCZ-221952
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Domino>1.>Speciální pedagogika
40.00