DOMINO – vzory podstatných a přídavných jmen

Předmět:
Ročník:
5., 6., 7.
Kategorie:
Počet stran:
5
Velikost: 1.02 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 6. 2022
Sdílet:

 

Oblíbená aktivita, která se zaměřuje na komplexní procvičení vzorů podstatných jmen (rodu mužského, ženského i středního) a přídavných jmen (měkká, tvrdá i přivlastňovací).

Obsahuje celkem 24 karet včetně kontroly.

Úkolem je přikládat ke konkrétnímu slovnímu spojení (např. s pěknými chlapci) kartičku s odpovídajícími vzory (s mladými muži), tzn. pěkný – mladý, chlapec – muž.

Další produkty od autora Kateřina Lokvencová

568358
Přírodověda
3., 4., 5.
Já mám, kdo má
Popis: Žáky oblíbená hra Já mám, kdo má… na komplexní procvičení organismů, které žijí v rybníku a poblíž. Obsahuje
35.00 Kč
11371
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k naučení či zopakovaní slovíček z tématu „místa ve škole“ – jedná se o vytváření trojic: obrázek –
35.00 Kč
45832
Přírodověda
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Popis: Tato aktivita slouží k procvičení poznání základních druhů hub a zapamatování, zda jsou to houby jedlé, nejedlé
25.00 Kč
66023
Matematika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zábavný materiál sloužící k procvičení násobilky. Po správném složení vyjde žákům obrázek (rybník v zimě, park na jaře)
25.00 Kč
DOMINO – vzory podstatných a přídavných jmen DOMINO – vzory podstatných a přídavných jmen
 
Oblíbená aktivita, která se zaměřuje na komplexní procvičení vzorů podstatných jmen (rodu mužského, ženského i středního) a přídavných jmen (měkká, tvrdá i přivlastňovací). Obsahuje celkem 24 karet včetně kontroly. Úkolem je přikládat ke konkrétnímu slovnímu spojení (např. s pěknými chlapci) kartičku s odpovídajícími vzory (s mladými muži), tzn. pěkný – mladý, chlapec – muž.
UUCZ-12752
Český jazyk>Didaktické hry>5.>6.>7.
25.00