Hra na vyjmenovaná slova po L

Počet stran:
6
Velikost: 2.47 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 2. 2023
Cena:
100 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hra je určena na procvičení vyjmenovaných slov po B, forma dobble- 31 karet.Každá kartička má s jinou kartičkou  pouze jeden symbol shodný.  Ručně malované obrázky. 
Pro dobré zafixování vyjmenovaného slova je vždy připojen také obrázek vyjadřující vyjmenované slovo.  Než se do hry pustíte, je dobré nejprve jednotlivá vyjmenovaná slova s dítětem projít, například  říct mu je ve větě. Či hravou formou vzít rovnou kartičky a obrázek ukázat i se slovem a vymýšlet věty společně. Jakmile si budete jistí, že význam slova je mu jasný- hurá do HRY.  Kartičky je vhodné po vytištění zalaminovat a vystříhat, dát do pouzdra či kovové krabičky. 

Další produkty od autora Dagmar Šourkova

251805
Český jazyk - gramatika
Školní družina, 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Postřehovky
Hra je určena na procvičení vyjmenovaných slov po M, forma postřehovky- 31 karet. Každá kartička má s jinou kartičkou
100.00 Kč
228996
Český jazyk
Školní družina, 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Hra je určena na procvičení vyjmenovaných slov po B, forma dobble- 31 karet. Každá kartička má s jinou kartičkou pouze
100.00 Kč
Hra na vyjmenovaná slova po L Hra na vyjmenovaná slova po L
Hra je určena na procvičení vyjmenovaných slov po B, forma dobble- 31 karet.Každá kartička má s jinou kartičkou  pouze jeden symbol shodný.  Ručně malované obrázky.  Pro dobré zafixování vyjmenovaného slova je vždy připojen také obrázek vyjadřující vyjmenované slovo.  Než se do hry pustíte, je dobré nejprve jednotlivá vyjmenovaná slova s dítětem projít, například  říct mu je ve větě. Či hravou formou vzít rovnou kartičky a obrázek ukázat i se slovem a vymýšlet věty společně. Jakmile si budete jistí, že význam slova je mu jasný- hurá do HRY.  Kartičky je vhodné po vytištění zalaminovat a vystříhat, dát do pouzdra či kovové krabičky. 
UUCZ-228997
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>Postřehovky>Ostatní>Školní družina>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
100.00