Vyjmenovaná slova po L - procvičování

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 273.95 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lucie Ketzerová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 3. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje 90 kartiček se slovy určených k procvičování vyjmenovaných slov po L.

Využití:

  • 1. Rozcvička - žák přečte své slovo a odůvodní správné y/ý - i/
  • 2. Diktát - žáci vylosují několik slov, které jim následně vyučující nadiktuj
  • 3. Vymysli větu - každý žák si vytáhne (z krabičky či klobouku) 1-2 kartičky, doplní správné y/ý,i/í ve slově, vymyslí větu s daným slovem a poté ji napíše do sešitu či na papír

 

Pro delší trvanlivost doporučuji kartičky zalaminovat.

 

V případě černobílého tisku je vhodné karty vytisknout na barevný papír. Díky tomu je možné tuto sadu kartiček propojit s dalšími sadami vyjmenovaných slov, a přesto zachovat možnost jejich odlišení.

Pro menší kartičky doporučuji tisknout 2 strany na 1 list.

Další produkty od autora Lucie Ketzerová

293252
Český jazyk - gramatika
3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 90 kartiček se slovy určených k procvičování vyjmenovaných slov po S . Využití: 1. Rozcvička - žák
27.00 Kč
47934
Český jazyk - čtení
1., 2.
Já mám, kdo má
ZVÝHODNĚNÁ SADA. Oblíbená hra JÁ MÁM, KDO MÁ ve zvýhodněné sadě na téma DOMÁCÍ ZVÍŘATA a DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY. Soubor
40.00 Kč
116131
Český jazyk - čtení
1.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 18 karet určených k procvičování čtení pro žáky 1. ročníku. Karty jsou řazeny postupně dle písmen, která
35.00 Kč
36908
Český jazyk - gramatika
1., 2.
Pracovní listy
Materiál slouží k procvičování a upevňování učiva slabik bě, pě, vě . Žáci si vytvoří zábavnou formou své akvárium a
29.00 Kč
Vyjmenovaná slova po L - procvičování Vyjmenovaná slova po L - procvičování
Soubor obsahuje 90 kartiček se slovy určených k procvičování vyjmenovaných slov po L.Využití: 1. Rozcvička - žák přečte své slovo a odůvodní správné y/ý - i/2. Diktát - žáci vylosují několik slov, které jim následně vyučující nadiktuj3. Vymysli větu - každý žák si vytáhne (z krabičky či klobouku) 1-2 kartičky, doplní správné y/ý,i/í ve slově, vymyslí větu s daným slovem a poté ji napíše do sešitu či na papír  Pro delší trvanlivost doporučuji kartičky zalaminovat.   V případě černobílého tisku je vhodné karty vytisknout na barevný papír. Díky tomu je možné tuto sadu kartiček propojit s dalšími sadami vyjmenovaných slov, a přesto zachovat možnost jejich odlišení. Pro menší kartičky doporučuji tisknout 2 strany na 1 list.
UUCZ-278973
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>3.
27.00