Mikulášská obrázková běhačka

Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 3.09 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 1. 2024
Sdílet:

Mikulášská obrázková běhačka, při které není za potřebí umět číst. Stačí tužka, dobrý pamatovák a mrštné nožičky. Vhodné pro předškoláky a žáky prvních tříd.

Podle obrázku v pravém dolním rohu najdi velký obrázek a ten nakresli do správného políčka.

Soubor obsahuje 4 varianty (2 varianty s 6 obrázky, 2 varianty se 4 obrázky) v barevném i černobílém provedení. Černobílou verzi lze využít i jako drobné omalovánky. Každé dítě dostane kartu. Vyberte (podle schopností, dovedností dětí) kartu se čtyřmi nebo šesti poli. Velké karty s obrázky rozvěste ve třídě, na chodbě nebo školní zahradě či hřišti.

Děti musí najít k obrázkům ve své pracovní kartě (hvězdička, srdíčko, koule, čtverec, trojúhelník, obdélník), obrázky na velkých kartách. Obrázky na velkých kartách si prohlédne a obkreslí do své karty. Tak postupuje tak dlouho, dokud nedokončí všechno.

Děti mohou kartu k zápisu nosit u sebe, nebo ji mají položenou na svém pracovním místě a vrací se do lavice obrázky dokreslovat (mají více pohybu).

Můžete využít i jako hru k procvičení paměti. Děti mají určitý časový limit, kdy si snaží zapamatovat obrázky na velkých kartách a obrázky ke kterým přísluší. Poté se všechny společně vrací do třídy a dle své paměti obrázky zakreslují do svých karet.

Další produkty od autora Marcela Kolísková

116779
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Ručně malovaná velikonoční omalovánka
0.00 Kč
127172
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Jednoduché omalovánky s velikonoční a jarní tematikou.
33.00 Kč
158085
Český jazyk
Školní družina, 1., 2.
Kolíčkování
Procvič si krátké a dlouhé slabiky se zvířátky. Soubor obsahuje 20 kartiček v 6 provedeních, díky kterým si můžete
44.00 Kč
183255
Matematika
1.
Pracovní listy
Pracovní list k procvičení porovnávání v oboru 1-5.
0.00 Kč
Mikulášská obrázková běhačka Mikulášská obrázková běhačka
Mikulášská obrázková běhačka, při které není za potřebí umět číst. Stačí tužka, dobrý pamatovák a mrštné nožičky. Vhodné pro předškoláky a žáky prvních tříd. Podle obrázku v pravém dolním rohu najdi velký obrázek a ten nakresli do správného políčka. Soubor obsahuje 4 varianty (2 varianty s 6 obrázky, 2 varianty se 4 obrázky) v barevném i černobílém provedení. Černobílou verzi lze využít i jako drobné omalovánky. Každé dítě dostane kartu. Vyberte (podle schopností, dovedností dětí) kartu se čtyřmi nebo šesti poli. Velké karty s obrázky rozvěste ve třídě, na chodbě nebo školní zahradě či hřišti. Děti musí najít k obrázkům ve své pracovní kartě (hvězdička, srdíčko, koule, čtverec, trojúhelník, obdélník), obrázky na velkých kartách. Obrázky na velkých kartách si prohlédne a obkreslí do své karty. Tak postupuje tak dlouho, dokud nedokončí všechno. Děti mohou kartu k zápisu nosit u sebe, nebo ji mají položenou na svém pracovním místě a vrací se do lavice obrázky dokreslovat (mají více pohybu). Můžete využít i jako hru k procvičení paměti. Děti mají určitý časový limit, kdy si snaží zapamatovat obrázky na velkých kartách a obrázky ke kterým přísluší. Poté se všechny společně vrací do třídy a dle své paměti obrázky zakreslují do svých karet.
UUCZ-438182
Český jazyk>Matematika>Prvouka>Postřehovky>Omalovánky>Pracovní listy>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Zima>Vánoce
45.00