Podzimní obrázková běhačka

Téma:
Počet stran:
10
Velikost: 1.69 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2022
Cena:
44 Kč vč. DPH
Sdílet:

Podle obrázku v pravém dolním rohu najdi velký obrázek a ten nakresli do správného políčka.

Soubor obsahuje 4 varianty (2 varianty s 6 obrázky, 2 varianty se 4 obrázky) v barevném i černobílém provedení. Černobílou verzi lze využít i jako drobné omalovánky. Každé dítě dostane kartu. Vyberte (podle schopností, dovedností dětí) kartu se čtyřmi nebo šesti poli.

Velké karty s obrázky rozvěste ve třídě, na chodbě nebo školní zahradě či hřišti.

Děti musí najít k obrázkům ve své pracovní kartě (hvězdička, srdíčko, koule, čtverec, trojúhelník, obdélník), obrázky na velkých kartách. Obrázky na velkých kartách si prohlédne a obkreslí do své karty. Tak postupuje tak dlouho, dokud nedokončí všechno.

Děti mohou kartu k zápisu nosit u sebe, nebo ji mají položenou na svém pracovním místě a vrací se do lavice obrázky dokreslovat (mají více pohybu).

Můžete využít i jako hru k procvičení paměti. Děti mají určitý časový limit, kdy si snaží zapamatovat obrázky na velkých kartách a obrázky ke kterým přísluší. Poté se všechny společně vrací do třídy a dle své paměti obrázky zakreslují do svých karet.

Další produkty od autora Marcela Kolísková

335666
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Jednoduchá a přitom užitečná výzdoba ve formě semaforu se smajlíky. Lze využít jako ukazatel nálady nebo k sebehodnocení
30.00 Kč
319570
Český jazyk
Školní družina, 1., 2.
Pracovní listy
Běhací čtení, psaní a počítání: sčítání a odčítání do 20 s přechodem - dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě. Běhej, piš, počítej a
29.00 Kč
310876
Český jazyk - čtení
1., 2.
Pracovní listy
Běhací čtení, psaní, počítání do 20 bez přechodu - dě, tě, ně . Běhej, piš, počítej a bav se. 20 příkladů zaměřených na
36.00 Kč
112360
Anglický jazyk
2., 3.
Pracovní listy
Zábavné úkoly zaměřené na procvičení slovní zásoby týkající se nejen lidského obličeje. V úkolech se objeví i zajímavé
40.00 Kč
Podzimní obrázková běhačka Podzimní obrázková běhačka
Podle obrázku v pravém dolním rohu najdi velký obrázek a ten nakresli do správného políčka. Soubor obsahuje 4 varianty (2 varianty s 6 obrázky, 2 varianty se 4 obrázky) v barevném i černobílém provedení. Černobílou verzi lze využít i jako drobné omalovánky. Každé dítě dostane kartu. Vyberte (podle schopností, dovedností dětí) kartu se čtyřmi nebo šesti poli. Velké karty s obrázky rozvěste ve třídě, na chodbě nebo školní zahradě či hřišti. Děti musí najít k obrázkům ve své pracovní kartě (hvězdička, srdíčko, koule, čtverec, trojúhelník, obdélník), obrázky na velkých kartách. Obrázky na velkých kartách si prohlédne a obkreslí do své karty. Tak postupuje tak dlouho, dokud nedokončí všechno. Děti mohou kartu k zápisu nosit u sebe, nebo ji mají položenou na svém pracovním místě a vrací se do lavice obrázky dokreslovat (mají více pohybu). Můžete využít i jako hru k procvičení paměti. Děti mají určitý časový limit, kdy si snaží zapamatovat obrázky na velkých kartách a obrázky ke kterým přísluší. Poté se všechny společně vrací do třídy a dle své paměti obrázky zakreslují do svých karet.
UUCZ-181512
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Prvouka>Venkovní stezky, aktivity>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
44.00