Opakování učiva 4.třídy - pracovní listy

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 15.12 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 5. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Opakování učiva 4.třídy - pracovní listy

V materiálu najdete šest pracovních listů (v barevné i černobílé verzi) + plakátky se správnou odpovědí k pracovním listům + řešení. Úkolem dětí je vždy správně vyplnit pracovní list. Z písmenek u správných odpovědí dětem vznikne známé přísloví. Materiál je tedy ideální k samostatné práci žáků, kteří si své řešení můžou zkontrolovat s příslovím na plakátku.

V materiálu najdete pracovní listy k opakování slov mnohoznačných a jednoznačných, slov opačného významu a slov souznačných, slov spisovných a nespisovných, dále k opakování vyjmenovaných slov, slovních druhů, podstatných jmen, sloves a věty jednoduché a souvětí.

Další produkty od autora materiály Bětužka

22719
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Pracovní listy
ÚNIKOVÁ HRA - SLOVNÍ DRUHY - HLEDÁNÍ ELIXÍRU ŽIVOTA Úniková hra zaměřená na opakování slovních druhů. Děti čekají celkem
45.00 Kč
20733
Český jazyk
2.
Didaktické hry
Úniková hra pro 2. třídu (ČJ) Úniková hra je zaměřená na opakování učiva druhé třídy - slova protikladná a nadřazená
50.00 Kč
17392
Grafomotorika
MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Materiál pro trénování grafomotoriky - součástí materiálu je celkem sedm pracovních listů na procvičování zubů - na pile
40.00 Kč
20626
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
BUDU ŠKOLÁKEM! PRAVOLEVÁ ORIENTACE Soubor materiálů zaměřených na procvičování pravolevé orientace. Součástí materiálů
50.00 Kč
Opakování učiva 4.třídy - pracovní listy Opakování učiva 4.třídy - pracovní listy
Opakování učiva 4.třídy - pracovní listy V materiálu najdete šest pracovních listů (v barevné i černobílé verzi) + plakátky se správnou odpovědí k pracovním listům + řešení. Úkolem dětí je vždy správně vyplnit pracovní list. Z písmenek u správných odpovědí dětem vznikne známé přísloví. Materiál je tedy ideální k samostatné práci žáků, kteří si své řešení můžou zkontrolovat s příslovím na plakátku. V materiálu najdete pracovní listy k opakování slov mnohoznačných a jednoznačných, slov opačného významu a slov souznačných, slov spisovných a nespisovných, dále k opakování vyjmenovaných slov, slovních druhů, podstatných jmen, sloves a věty jednoduché a souvětí.
UUCZ-49427
Český jazyk>Pracovní listy>4.>5.
40.00