Předpony s-, z-, vz- -FLIPBOOK

Předmět:
Český jazyk, Český jazyk - gramatika, Pracovní činnosti
Ročník:
5., 6.
Kategorie:
Lapbook, Pracovní listy, Ostatní
Počet stran:
14
Velikost: 1.06 MB
Prodávající:
Nahráno: 4. 12. 2022
Upraveno: 4. 12. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH

Materiál slouží jako přehled učiva, k orientaci v něm nebo jako malý taháček.

Najdete zde dohromady černobílý flipbook ve dvou variantách - již s doplněnými příklady a s volným místem, aby žáci příklady jednotlivých slov doplnili sami. Je tedy na vás, který flipbook využijete.

Ve flipbooku najdete přehledně rozdělené skupiny, symboly pro lepší zapamatování i ustálené výrazy.

V přehledu předpony z- najdete pouze skupinu změna stavu. Skupina přeměna sloves z dokonavých na nedokonavá tam není z důvodu, že se tato pravidla na prvním stupni ještě neučí. Je tam ale dost místa, můžete si ji tam případně dopsat.

Doporučuji vytisknout na barevné papíry pro zpestření a odlišení.

Budete k tomu potřebovat ještě nůžky a lepidlo nebo sešívačku.

 

Na konci materiálu najdete ještě přehlednou tabulku skupin, příkladů u symbolů jako bonus.

Předpony s-, z-, vz- -FLIPBOOK Předpony s-, z-, vz- -FLIPBOOK
Materiál slouží jako přehled učiva, k orientaci v něm nebo jako malý taháček. Najdete zde dohromady černobílý flipbook ve dvou variantách - již s doplněnými příklady a s volným místem, aby žáci příklady jednotlivých slov doplnili sami. Je tedy na vás, který flipbook využijete. Ve flipbooku najdete přehledně rozdělené skupiny, symboly pro lepší zapamatování i ustálené výrazy. V přehledu předpony z- najdete pouze skupinu změna stavu. Skupina přeměna sloves z dokonavých na nedokonavá tam není z důvodu, že se tato pravidla na prvním stupni ještě neučí. Je tam ale dost místa, můžete si ji tam případně dopsat. Doporučuji vytisknout na barevné papíry pro zpestření a odlišení. Budete k tomu potřebovat ještě nůžky a lepidlo nebo sešívačku.   Na konci materiálu najdete ještě přehlednou tabulku skupin, příkladů u symbolů jako bonus.
224336
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Pracovní činnosti>Lapbook>Pracovní listy>Ostatní>5.>6.
30.00