Přehledové kartičky - pravopis

Předmět:
Počet stran:
4
Velikost: 1.1 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 11. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje celkem 12 kartiček, které se týkají pravopisných jevů v českém jazyce.

Žáci si kartičky podlepí a vystřihnou na formát A6, (funguje jako "záložka s tahákem") a ukládají do kapsičky. Kdykoli tak jsou připraveni k nim sáhnout a použít je. V úvodní fázi slouží jako přehled teorie, následně jako parťák pro zpracování cvičení a v neposlední řadě jako pomocník při opakování látky po delší časové odmlce (pro ty, kdo látku již zapomněli). Podle potřeby žáci sami pracují na různých cvičení s danou kartičkou/kartičkami.

Tento materiál patří k neodmyslitelným pomůckám při výuce žáků s SPU a cizinců, kteří již mají základy českého jazyka. Žáci s SPU a cizinci samozřejmě mají kartiček méně (s přihlédnutím k jejich úrovni a možnostem vzdělávání) a navíc mají dovoleno tyto přehledy používat např. i během písemných prací na známky.

Další produkty od autora Lenka Špinarová

125050
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Kartičky se záznamy četby slouží k rychlé práci s textem nejen ve čtenářských dílnách, ale také v klubech či při práci s
35.00 Kč
333725
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Diář učitelský
Učitelský zápisník je jedním z těchto užitečných pomocníků. V tomto mém diáři najdete spoustu stránek, které si
50.00 Kč
335494
Český jazyk - sloh
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Předložený materiál obsahuje několik druhů popisu - popis uměleckého díla, popis postavy a popis předmětu. Každý text
30.00 Kč
119489
Český jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Materiál obsahuje celkem 13 kartiček, které patří k neodmyslitelným pomůckám při klasické výuce i výuce žáků s SPU a
45.00 Kč
Přehledové kartičky - pravopis Přehledové kartičky - pravopis
Materiál obsahuje celkem 12 kartiček, které se týkají pravopisných jevů v českém jazyce. Žáci si kartičky podlepí a vystřihnou na formát A6, (funguje jako "záložka s tahákem") a ukládají do kapsičky. Kdykoli tak jsou připraveni k nim sáhnout a použít je. V úvodní fázi slouží jako přehled teorie, následně jako parťák pro zpracování cvičení a v neposlední řadě jako pomocník při opakování látky po delší časové odmlce (pro ty, kdo látku již zapomněli). Podle potřeby žáci sami pracují na různých cvičení s danou kartičkou/kartičkami. Tento materiál patří k neodmyslitelným pomůckám při výuce žáků s SPU a cizinců, kteří již mají základy českého jazyka. Žáci s SPU a cizinci samozřejmě mají kartiček méně (s přihlédnutím k jejich úrovni a možnostem vzdělávání) a navíc mají dovoleno tyto přehledy používat např. i během písemných prací na známky.
UUCZ-216740
Český jazyk>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>5.>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00