Přísloví, rčení a pranostiky - sada aktivit

Předmět:
Počet stran:
23
Velikost: 3.21 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Nikola Svobodová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 2. 2024
Sdílet:

Jsou pro Vaše žáky česká přísloví španělskou vesnicí? Nechcete ale jen tak plácat do větru? Kupte si za babku tento materiál, vytrhne Vám trn z paty! Těchto 50 přísloví a 50 rčení se Vám bude hodit NEJEN jako příprava k přijímacím zkouškám.

Tato sada obsahuje celkem 7 aktivit - obrázková přísloví, domino, skládačky, trimina, pexeso, hru Já mám, kdo má... a nakonec hru Předveď, popiš, nakresli. Vyberte si, které z aktivit jsou pro Vaši třídu nejvhodnější nebo si zahrajte klidně všechny!

Další produkty od autora Nikola Svobodová

239947
Český jazyk - gramatika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Kompetenční tabulky mohou posloužit jako součást formativního hodnocení. Smyslem kompetenčních tabulek je sledovat
79.00 Kč
641318
Německý jazyk
6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Cože? Já už umím německy?! Podpořte chuť žáků učit se nový jazyk tím, že jim ukážete, že už nějakou slovní zásobu znají
55.00 Kč
1034398
Německý jazyk
8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Chcete se žáky navodit atmosféru německé restaurace, seznámit je s tradičními německými pokrmy a rozšířit jejich slovní
40.00 Kč
296669
Český jazyk
8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Chtěli byste připravit pro žáky oddechovou hodinu s prvky spolupráce, ale i soutěžení? Stáhněte si interaktivní
65.00 Kč
Přísloví, rčení a pranostiky - sada aktivit Přísloví, rčení a pranostiky - sada aktivit
Jsou pro Vaše žáky česká přísloví španělskou vesnicí? Nechcete ale jen tak plácat do větru? Kupte si za babku tento materiál, vytrhne Vám trn z paty! Těchto 50 přísloví a 50 rčení se Vám bude hodit NEJEN jako příprava k přijímacím zkouškám. Tato sada obsahuje celkem 7 aktivit - obrázková přísloví, domino, skládačky, trimina, pexeso, hru Já mám, kdo má... a nakonec hru Předveď, popiš, nakresli. Vyberte si, které z aktivit jsou pro Vaši třídu nejvhodnější nebo si zahrajte klidně všechny!
UUCZ-496324
Český jazyk>Domino>Já mám, kdo má>Skládačky>8.>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
59.00