PRVNÍ ABECEDA

Téma:
Počet stran:
72
Velikost: 5.16 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 8. 2022
Cena:
59 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje šablony pro tvorbu písmenek české abecedy. Ke každému písmenku (kromě ď, ň, y, q, w) je přiložen námět, jak písmenko zpracovat. Lze tisknout na barevné papíry, vybarvovat apod. Fantazii se meze nekladou. Doporučuji však tvar písmena vždy vystřihnout. Děti si tak lépe osvojí jeho tvar.

Já jsem s materiálem pracovala v první třídě tak, že v rámci vyvození nového písmenka jsme si ho vždy zpracovali i manuálně – některým dětem opravdu pomůže doslova osahat si tvar písmene. Tvořili jsme různá písmenka z barevných papírů (nebo je lze jen vybarvit). Všechna písmenka jsem si schovávala a na konci školního roku dětem vyrobila jako dárek k vysvědčení svázané desky.

Nápady na písmena jsem čerpala z Pinterestu či jsem si vymyslela sama.

Další produkty od autora Žaneta Radimecká (Hrubešová)

113612
Dějepis
Miminka, MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Zde najdete seznam zajímavých článků, které by se Vám ve výuce mohly hodit: SEZNAM JE STÁLE AKTUALIZOVÁN - 7. 3
0.00 Kč
17999
Český jazyk
2., 3., 4., 5., 6., 7.
Didaktické hry
Hra na začátek hodiny k aktivaci dětí! Skvělé i do hodin slohové výchovy. Hru jsem ve třídě hrála vždy na začátku hodiny
29.00 Kč
5661
Etická výchova
1., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Reflektivní otázky pro sebehodnocení na konci hodiny nebo dne. Lze položit stejnou otázku celé třídě, každý odpovídá
35.00 Kč
13584
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 60 barevných a 60 černobílých vánočních ozdob se slovy z písmen živé abecedy + j, y, n (tiskací/psací
25.00 Kč
PRVNÍ ABECEDA PRVNÍ ABECEDA
Materiál obsahuje šablony pro tvorbu písmenek české abecedy. Ke každému písmenku (kromě ď, ň, y, q, w) je přiložen námět, jak písmenko zpracovat. Lze tisknout na barevné papíry, vybarvovat apod. Fantazii se meze nekladou. Doporučuji však tvar písmena vždy vystřihnout. Děti si tak lépe osvojí jeho tvar. Já jsem s materiálem pracovala v první třídě tak, že v rámci vyvození nového písmenka jsme si ho vždy zpracovali i manuálně – některým dětem opravdu pomůže doslova osahat si tvar písmene. Tvořili jsme různá písmenka z barevných papírů (nebo je lze jen vybarvit). Všechna písmenka jsem si schovávala a na konci školního roku dětem vyrobila jako dárek k vysvědčení svázané desky. Nápady na písmena jsem čerpala z Pinterestu či jsem si vymyslela sama.
UUCZ-4623
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ - předškoláci>1.>2.>Abeceda
59.00