Sluchová diferenciace - počáteční hláska

Počet stran:
16
Velikost: 16.31 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 11. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

V tomto souboru najdeš dvě aktivity zaměřené na sluchové rozlišování počáteční hlásky ve slově. Soubor je třeba vytisknout, popř. zalaminovat, dále budete potřebovat psací potřeby a kolíčky (nebo jiný způsob značení).

První část souboru je aktivita (9 A4), kde se rozlišují slova začínající na dvě zvukově podobné hlásky. Úkolem je zakroužkovat slova barvou podle toho, na kterou hlásku začínají. Pozor! Ve výběru obrázků je i jeden, který začíná na odlišnou hlásku než ostatní. Tu je třeba odhalit a přeškrtnout.

V druhé části souboru jsou kartičky (40 kartiček) se třemi okénky. V hlavním okénku je obrázek a jeho počáteční hláska. V dalších dvou menších okénkách jsou dva obrázky, z nichž jeden začíná také na tuto hlásku a druhý nikoliv. Úkolem je rozhodnout, který obrázek má shodnou počáteční hlásku a označit ho např. kolíčkem.

Další produkty od autora Hravá máma

320331
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor pracovních listů na téma LÉTO . Vhodný pro děti od tří let. V tomto souboru najdeš jeden úvodní list a 12
25.00 Kč
334993
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Podzimní list aktivit slouží jako přehled různých venkovních i vnitřních aktivit, které souvisí s podzimem. Hravou
0.00 Kč
319969
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Kam plaveš rybko je didaktická hra zaměřená na rozvoj zrakového vnímání a prostorové orientace. Vhodná jak pro děti
29.00 Kč
358817
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Podzimní hry pro předškoláky 3 didaktické hry s podzimní tématikou - prostorová orientace a zrakové vnímání Celkem 16
35.00 Kč
Sluchová diferenciace - počáteční hláska Sluchová diferenciace - počáteční hláska
V tomto souboru najdeš dvě aktivity zaměřené na sluchové rozlišování počáteční hlásky ve slově. Soubor je třeba vytisknout, popř. zalaminovat, dále budete potřebovat psací potřeby a kolíčky (nebo jiný způsob značení). První část souboru je aktivita (9 A4), kde se rozlišují slova začínající na dvě zvukově podobné hlásky. Úkolem je zakroužkovat slova barvou podle toho, na kterou hlásku začínají. Pozor! Ve výběru obrázků je i jeden, který začíná na odlišnou hlásku než ostatní. Tu je třeba odhalit a přeškrtnout. V druhé části souboru jsou kartičky (40 kartiček) se třemi okénky. V hlavním okénku je obrázek a jeho počáteční hláska. V dalších dvou menších okénkách jsou dva obrázky, z nichž jeden začíná také na tuto hlásku a druhý nikoliv. Úkolem je rozhodnout, který obrázek má shodnou počáteční hlásku a označit ho např. kolíčkem.
UUCZ-410644
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Čtenářská gramotnost 1. stupeň>Abeceda
35.00