Svatováclavská pouť

Ročník:
2., 3., 4.
Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 3.11 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2022
Sdílet:

Materiál obsahuje: Vykreslovačku matematika - násobení. Vykreslovačku SLOVNÍ DRUHY. Dále stánky k procvičení slov nadřazených a podřazených - jeden stánek i bez nadpisu pro vlastní dopsání slova nadřazeného i podřazených...

Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst.

Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst.

,,Běhací čtení a kreslení" Jeden si chodí číst text, který učitel umístí někde ve třídě, chodí druhému kamarádovi říkat co kde a jak má nakreslit.

Ruské kolo - násobení, sčítání, odčítání: Doporučuji pro opakované použití zalaminovat. Doprostřed si děti napíší mazací fixou na tabulku číslo, kterým mají ostatní čísla násobit,...nebo můžeme nakopírovat na A3, přidělat na tabuli a hrát hru ve družstvech- jeden spočítá 1 př.,předá fix a počítá další žák 1 příklad,..

60989
Český jazyk
2.
Pracovní listy
Materiál obsahuje PŘES 60 STRAN ZÁBAVNÝCH PL, ve kterých si děti procvičí MATEMATIKU ( + - bez přechodu přes desítku, +
85.00 Kč
144737
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje základní pojmy (můžeme si o nich povídat, promítnout na tabuli, řadit podle abecedy, tvořit věty,.. k
80.00 Kč
50104
Český jazyk
2.
Pracovní listy
,,Propojme matematiku s prvoukou a českým jazykem.“ Materiál obsahuje 10 PL zaměřených na MATEMATIKU, doplněných o psací
58.00 Kč
28107
Český jazyk
Školní družina, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Čtení, psaní, počítání, stříhání, lepení, skládání, vykreslování,… Materiál obsahuje: Matematika + - do 20 bez přechodu
65.00 Kč
Svatováclavská pouť Svatováclavská pouť
Materiál obsahuje: Vykreslovačku matematika - násobení. Vykreslovačku SLOVNÍ DRUHY. Dále stánky k procvičení slov nadřazených a podřazených - jeden stánek i bez nadpisu pro vlastní dopsání slova nadřazeného i podřazených... Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst. Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst. ,,Běhací čtení a kreslení" Jeden si chodí číst text, který učitel umístí někde ve třídě, chodí druhému kamarádovi říkat co kde a jak má nakreslit. Ruské kolo - násobení, sčítání, odčítání: Doporučuji pro opakované použití zalaminovat. Doprostřed si děti napíší mazací fixou na tabulku číslo, kterým mají ostatní čísla násobit,...nebo můžeme nakopírovat na A3, přidělat na tabuli a hrát hru ve družstvech- jeden spočítá 1 př.,předá fix a počítá další žák 1 příklad,..
UUCZ-182728
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>2.>3.>4.>Svatý Václav
39.00