Svatováclavská pouť

Ročník:
2., 3., 4.
Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 3.11 MB
Nahráno: 19. 9. 2022
Upraveno: 19. 9. 2022
Cena:
39 Kč vč. DPH

Materiál obsahuje: Vykreslovačku matematika - násobení. Vykreslovačku SLOVNÍ DRUHY. Dále stánky k procvičení slov nadřazených a podřazených - jeden stánek i bez nadpisu pro vlastní dopsání slova nadřazeného i podřazených...

Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst.

Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst.

,,Běhací čtení a kreslení" Jeden si chodí číst text, který učitel umístí někde ve třídě, chodí druhému kamarádovi říkat co kde a jak má nakreslit.

Ruské kolo - násobení, sčítání, odčítání: Doporučuji pro opakované použití zalaminovat. Doprostřed si děti napíší mazací fixou na tabulku číslo, kterým mají ostatní čísla násobit,...nebo můžeme nakopírovat na A3, přidělat na tabuli a hrát hru ve družstvech- jeden spočítá 1 př.,předá fix a počítá další žák 1 příklad,..

249474
Matematika - geometrie
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Demonstrační karty, barevné i černobílé, velikost A4, A5, A6.
35.00 Kč
187925
Anglický jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje 7 PL pro 4.-5 . třídu s tématikou HOUBY. 3PL DO MATEMATIKY: RYZEC pravý - násobení, odčítání do 1000
44.00 Kč
157309
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
Výzdoba třídy, do sešitu Materiál obsahuje početní operace v barevném provedení na formát A4 a A5. Dále černobílé
30.00 Kč
214276
Přírodověda
Pracovní listy
Materiál obsahuje ZIMNÍ OKÉNKO, vhodné nejen k nalepení do sešitu. Může posloužit i jako výzdoba. Použitelné v 1. - 5
25.00 Kč
Svatováclavská pouť Svatováclavská pouť
Materiál obsahuje: Vykreslovačku matematika - násobení. Vykreslovačku SLOVNÍ DRUHY. Dále stánky k procvičení slov nadřazených a podřazených - jeden stánek i bez nadpisu pro vlastní dopsání slova nadřazeného i podřazených... Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst. Čtení o svatováclavské pouti - 2PL jeden je s vynechanými slovy, která mají žáci správně doplnit. Učitel tato slova může napsat na kartičky a žáci je mohou hledat a psát do správných míst. ,,Běhací čtení a kreslení" Jeden si chodí číst text, který učitel umístí někde ve třídě, chodí druhému kamarádovi říkat co kde a jak má nakreslit. Ruské kolo - násobení, sčítání, odčítání: Doporučuji pro opakované použití zalaminovat. Doprostřed si děti napíší mazací fixou na tabulku číslo, kterým mají ostatní čísla násobit,...nebo můžeme nakopírovat na A3, přidělat na tabuli a hrát hru ve družstvech- jeden spočítá 1 př.,předá fix a počítá další žák 1 příklad,..
UUCZ-182728
Český jazyk>Matematika>Pracovní listy>2.>3.>4.>Svatý Václav
39.00