Vánoční demonstrační kartičky

Téma:
Počet stran:
9
Velikost: 16.59 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 11. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

Demonstrační kartičky obsahují celkem 27 pojmů a 27 autorských obrázků v černobílé i barevné verzi, na základě kterých rozšíříte hravou formou slovní zásobu dětí, ale také procvičíte kooperaci ve skupině, postřeh a dále můžete prohloubit verbální schopnosti žáků na základě povídání na téma Vánoc a adventního času a osvojování nových pojmů. Mohou také posloužit jako výzdoba třídy nebo omalovánky, na základě čehož prohloubíte estetické vnímání žáků.

 

Tip na práci s materiálem:

Aktivitu můžete s dětmi začít brainstormingem na téma: Vánoce a adventní čas. Společně si pak můžete přečíst jednotlivé obrázky, žáci mohou také vytvářet k jednotlivým obrázkům příběhy, spojovat obrázky k sobě, vymýšlet pohádku, diskutovat. Lze také vymýšlet jiné názvy k obrázkům, nebo schovat text a žáci pojmenovávají jednotlivé obrázky, vymýšlejí k nim asociace nebo k tématu zimy.

Vymalované obrázky lze nalepit do sešitů, nebo si jimi vyzdobit třídu.

Kartičky lze tisknout černobíle a následně zalaminovat, tím se prodlouží jejich životnost.

Další produkty od autora Pavlína Spáčilová

432925
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Omalovánky
Demonstrační kartičky obsahují celkem 18 pojmů a 18 autorských obrázků v černobílé i barevné verzi , na základě kterých
25.00 Kč
433624
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Já mám, kdo má
Hravou formou za pomoci 36 kartiček procvičte s žáky čtení, postřeh, kooperaci ve skupině a ještě se u všeho dobře bavte
29.00 Kč
428195
Anglický jazyk
1., 2., 3.
Bingo
Bingo je zábavná hra, na základě které procvičíte postřeh, pozornost a ještě zažijete plno zábavy. Materiál obsahuje 1
29.00 Kč
436362
Český jazyk
2., 3., 4.
Pexeso
Zpestřete své hodiny zábavnou hrou pexeso. Pomocí 32 párů kartiček procvičte paměť, postřeh, ale také na základě ručně
25.00 Kč
Vánoční demonstrační kartičky Vánoční demonstrační kartičky
Demonstrační kartičky obsahují celkem 27 pojmů a 27 autorských obrázků v černobílé i barevné verzi, na základě kterých rozšíříte hravou formou slovní zásobu dětí, ale také procvičíte kooperaci ve skupině, postřeh a dále můžete prohloubit verbální schopnosti žáků na základě povídání na téma Vánoc a adventního času a osvojování nových pojmů. Mohou také posloužit jako výzdoba třídy nebo omalovánky, na základě čehož prohloubíte estetické vnímání žáků.   Tip na práci s materiálem: Aktivitu můžete s dětmi začít brainstormingem na téma: Vánoce a adventní čas. Společně si pak můžete přečíst jednotlivé obrázky, žáci mohou také vytvářet k jednotlivým obrázkům příběhy, spojovat obrázky k sobě, vymýšlet pohádku, diskutovat. Lze také vymýšlet jiné názvy k obrázkům, nebo schovat text a žáci pojmenovávají jednotlivé obrázky, vymýšlejí k nim asociace nebo k tématu zimy. Vymalované obrázky lze nalepit do sešitů, nebo si jimi vyzdobit třídu. Kartičky lze tisknout černobíle a následně zalaminovat, tím se prodlouží jejich životnost.
UUCZ-428161
Český jazyk>Občanská výchova>Prvouka>Já mám, kdo má>Omalovánky>Pracovní listy>MŠ - předškoláci>1.>2.>Zima>Vánoce
29.00