Vyjmenovaná slova - jednoduchý přehled - karty + 112 slov k doplnění

Předmět:
Počet stran:
44
Velikost: 16.86 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

Materiál obsahuje vyjmenovaná slova na kartách, která učitel může slepit k sobě a vytvořit si tak pásy s přehledem vyjmenovaných slov jednotlivých skupin. Použít je může k výzdobě nebo při výuce vyjmenovaných slov. Dále materiál obsahuje slova k doplnění správného i,í/y,ý. Ke každé skupině vyjmenovaných slov (kromě po F) 32. Celkem tedy 112 slov. To vše na A4. Učitel si samozřejmě může vytisknout i na A5... Přikládám ještě í,í/y,ý v kolečkách, která doporučuji natisknout na samolepkový papír a nalepit na špachtli. Vytvořit tak ,,plácačku" na ukazování správného i,í či y,ý.

Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky.

106145
Matematika
2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje 6 PL zaměřených na matematiku. PL jsou doplněny ,,psacím“ úkolem. Pořádek slov ve větě, přepis
37.00 Kč
97612
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Zimní tématika v psaní, čtení i počítání, propojené i s prvoukou. Český jazyk – pořádek slov ve větě, běhací diktáty
62.00 Kč
190727
Český jazyk
2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Materiál obsahuje lokomotivu, 4 vagónky a 44 vět k roztřídění na vagónky. (Třídíme věty na vagónky...nebo si udělejme z
49.00 Kč
544078
Přírodověda
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
OBLÍBENÝ LAPBOOK KE DNI ZEMĚ. ROZSTŘÍHÁME JEDNOTLIVÉ ,,HLAVNÍ DÍLY” A NALEPÍME NA SLOŽENÝ PAPÍR A3. Na prostřední část
39.00 Kč
Vyjmenovaná slova - jednoduchý přehled - karty + 112 slov k doplnění Vyjmenovaná slova - jednoduchý přehled - karty + 112 slov k doplnění
Materiál obsahuje vyjmenovaná slova na kartách, která učitel může slepit k sobě a vytvořit si tak pásy s přehledem vyjmenovaných slov jednotlivých skupin. Použít je může k výzdobě nebo při výuce vyjmenovaných slov. Dále materiál obsahuje slova k doplnění správného i,í/y,ý. Ke každé skupině vyjmenovaných slov (kromě po F) 32. Celkem tedy 112 slov. To vše na A4. Učitel si samozřejmě může vytisknout i na A5... Přikládám ještě í,í/y,ý v kolečkách, která doporučuji natisknout na samolepkový papír a nalepit na špachtli. Vytvořit tak ,,plácačku" na ukazování správného i,í či y,ý. Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky.
UUCZ-168670
Český jazyk>Didaktické hry>Přehled učiva>Výzdoba třídy>3.>4.>5.>Speciální pedagogika
50.00