Vyjmenovaná slova - plakáty na stěnu

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
73
Velikost: 17.52 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 10. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje dva různé dokumenty sloužící jako plakáty na stěnu k tématu vyjmenovaných slov. Jedním souborem jsou obojetné souhlásky ve čtyřech různých tiskových velikostech a k nim ladící přehled vyjmenovaných slov s obrázky.

Prvním materiálem jsou Vyjmenovaná slova - slova, která jsou pouze ve velikosti A4, kdy v dokumentu o 41 stranách na šířku naleznete jednotlivá vyjmenovaná slova doplněná o obrázkovou předlohu. Materiál slouží jako pomůcka k zavěšení do třídy, je možné ho vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a následně rozstřihnout strany uprostřed (podle vodící čáry) a rozmístit dle vlastní potřeby. Primárně je zamýšleno, aby byla slova vyrovnána pod sebou. Pro menší variantu lze při tisku nastavit 2 strany na jeden list A4.

K této dekoraci do třídy patří také soubor Vyjmenovaná slova - písmena (velikosti A4, A3, A2, A1), která patří k jednotlivým vyjmenovaným slovům.

Využité obrázky: canva.com

Další produkty od autora BH

399865
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje různé dokumenty k tématu vyjmenovaných slov v různých velikostních provedeních. Dohromady se jedná o
80.00 Kč
405848
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje čtenářský deník vhodný jako doplněk k výuce. Čtenářský deník se skládá z celkem 13 stran A4 na
40.00 Kč
404659
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje dekoraci k vyjmenovaným slovům v několika tiskových velikostech. Souborem, který může posloužit jako
25.00 Kč
368578
Český jazyk
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje tematicky neutrální zpracování pravidel psaní pro využití v rámci výzdoby třídy. Děti tak mají na
30.00 Kč
Vyjmenovaná slova - plakáty na stěnu Vyjmenovaná slova - plakáty na stěnu
Materiál obsahuje dva různé dokumenty sloužící jako plakáty na stěnu k tématu vyjmenovaných slov. Jedním souborem jsou obojetné souhlásky ve čtyřech různých tiskových velikostech a k nim ladící přehled vyjmenovaných slov s obrázky. Prvním materiálem jsou Vyjmenovaná slova - slova, která jsou pouze ve velikosti A4, kdy v dokumentu o 41 stranách na šířku naleznete jednotlivá vyjmenovaná slova doplněná o obrázkovou předlohu. Materiál slouží jako pomůcka k zavěšení do třídy, je možné ho vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a následně rozstřihnout strany uprostřed (podle vodící čáry) a rozmístit dle vlastní potřeby. Primárně je zamýšleno, aby byla slova vyrovnána pod sebou. Pro menší variantu lze při tisku nastavit 2 strany na jeden list A4. K této dekoraci do třídy patří také soubor Vyjmenovaná slova - písmena (velikosti A4, A3, A2, A1), která patří k jednotlivým vyjmenovaným slovům. Využité obrázky: canva.com
UUCZ-404035
Český jazyk>Výzdoba třídy>ZŠ – 1. STUPEŇ
50.00