Vyjmenovaná slova - velký komplet

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
109
Velikost: 51.68 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 11. 2023
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje různé dokumenty k tématu vyjmenovaných slov v různých velikostních provedeních. Dohromady se jedná o 109 stran, pokud nepočítáme různá velikostní provedení, jedná se o 61 stran materiálů.

V souboru naleznete celkem 4 různé typy materiálů v různých velikostech. Prvním materiálem jsou Vyjmenovaná slova - slova, která jsou pouze ve velikosti A4, kdy v dokumentu o 41 stranách na šířku naleznete jednotlivá vyjmenovaná slova doplněná o obrázkovou předlohu. Materiál slouží jako pomůcka k zavěšení do třídy, je možné ho vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a následně rozstřihnout strany uprostřed (podle vodící čáry) a rozmístit dle vlastní potřeby. Primárně je zamýšleno, aby byla slova vyrovnána pod sebou. Pro menší variantu lze při tisku nastavit 2 strany na jeden list A4.

K této dekoraci do třídy patří také soubor Vyjmenovaná slova - písmena (velikosti A4, A3, A2, A1), která patří k jednotlivým vyjmenovaným slovům.

Dalším souborem, který může posloužit i jako samostatná dekorace je dokument Vyjmenovaná slova - písmena se slovy (velikosti A4, A3, A2, A1), kde naleznete totožná písmena s předchozím souborem, ve kterých jsou vložená k nim patřící vyjmenovaná slova.

Posledním dokumentem jsou pak Vyjmenovaná slova - přehled (velikosti A4, A3, A2, A1), kde na jedné straně naleznete kompletní přehled vyjmenovaných slov složený z předchozích zmíněných dokumentů.

Využité obrázky: canva.com

Další produkty od autora BH

379548
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Materiál obsahuje tematicky neutrální zpracování přehledů z nauky o slově, které jsou vhodné k vyvěšení ve třídě jako
35.00 Kč
405848
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje čtenářský deník vhodný jako doplněk k výuce. Čtenářský deník se skládá z celkem 13 stran A4 na
40.00 Kč
378395
Matematika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje opakovací žirafky do matematiky, kdy děti počítají řetězením od výchozího čísla a skrze různé
40.00 Kč
423462
Hudební výchova
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje pracovní list k artificiální a nonartificiální hudbě. Soubor obsahuje celkem 4 strany formátu A4
25.00 Kč
Vyjmenovaná slova - velký komplet Vyjmenovaná slova - velký komplet
Materiál obsahuje různé dokumenty k tématu vyjmenovaných slov v různých velikostních provedeních. Dohromady se jedná o 109 stran, pokud nepočítáme různá velikostní provedení, jedná se o 61 stran materiálů. V souboru naleznete celkem 4 různé typy materiálů v různých velikostech. Prvním materiálem jsou Vyjmenovaná slova - slova, která jsou pouze ve velikosti A4, kdy v dokumentu o 41 stranách na šířku naleznete jednotlivá vyjmenovaná slova doplněná o obrázkovou předlohu. Materiál slouží jako pomůcka k zavěšení do třídy, je možné ho vytisknout, jednotlivé strany zalaminovat a následně rozstřihnout strany uprostřed (podle vodící čáry) a rozmístit dle vlastní potřeby. Primárně je zamýšleno, aby byla slova vyrovnána pod sebou. Pro menší variantu lze při tisku nastavit 2 strany na jeden list A4. K této dekoraci do třídy patří také soubor Vyjmenovaná slova - písmena (velikosti A4, A3, A2, A1), která patří k jednotlivým vyjmenovaným slovům. Dalším souborem, který může posloužit i jako samostatná dekorace je dokument Vyjmenovaná slova - písmena se slovy (velikosti A4, A3, A2, A1), kde naleznete totožná písmena s předchozím souborem, ve kterých jsou vložená k nim patřící vyjmenovaná slova. Posledním dokumentem jsou pak Vyjmenovaná slova - přehled (velikosti A4, A3, A2, A1), kde na jedné straně naleznete kompletní přehled vyjmenovaných slov složený z předchozích zmíněných dokumentů. Využité obrázky: canva.com
UUCZ-399865
Český jazyk>Výzdoba třídy>ZŠ – 1. STUPEŇ
80.00