Vyjmenovaná slova po B - kartičky

Kategorie:
Počet stran:
25
Velikost: 1.03 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Válalová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Soubor obsahuje 96 kartiček na procvičení vyjmenovaných slov po B. U každé kartičky lze procvičit 4 slovní spojení (doplňování i, í, y, ý; hledání příslušného tvaru v nabídce). Součástí materiálu je klíč s výsledky + popis možných aktivit.

Soubor vytiskneme, doporučuji zalaminovat. Žáci hledají vhodné slovní spojení podle zadání I-Í-Y-Ý. Správný výraz dítě označí mazacím fixem, nebo označí svorkou. Lze využít ústně i písemně. Vždy je třeba odůvodnit pravopisný jev a vysvětlit význam spojení.

Lze využít také jako pracovní listy.

Ideální ke hrám a soutěžím.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora Lenka Válalová

304803
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Zábavná aktivita. Pracovní listy pro malé čtenáře. Děti luští slova pomocí písmen a obrázků. Slova píší na volné linky
45.00 Kč
113560
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor pracovních listů zaměřený na učivo prvouky. Základní informace o ptactvu (volně žijící ptáci, domácí ptáci
29.00 Kč
109763
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Tabulka s písmeny (tvoří slabiku) + soubor obrázků. Děti si rozstříhají list s obrázky a následně přikládají (vlepují)
29.00 Kč
174465
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Známá karetní hra, kde trénujeme postřeh a paměť, rozvíjíme slovní zásobu. Hledáme stejné dvojice tematicky zaměřených
35.00 Kč
Vyjmenovaná slova po B - kartičky Vyjmenovaná slova po B - kartičky
Soubor obsahuje 96 kartiček na procvičení vyjmenovaných slov po B. U každé kartičky lze procvičit 4 slovní spojení (doplňování i, í, y, ý; hledání příslušného tvaru v nabídce). Součástí materiálu je klíč s výsledky + popis možných aktivit. Soubor vytiskneme, doporučuji zalaminovat. Žáci hledají vhodné slovní spojení podle zadání I-Í-Y-Ý. Správný výraz dítě označí mazacím fixem, nebo označí svorkou. Lze využít ústně i písemně. Vždy je třeba odůvodnit pravopisný jev a vysvětlit význam spojení. Lze využít také jako pracovní listy. Ideální ke hrám a soutěžím. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-60100
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Kolíčkování>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
45.00