Vyjmenovaná slova po M S Rozárkou

Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
19
Velikost: 17.07 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající S Rozárkou
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 1. 2025
Sdílet:

Vyjmenovaná slova po M

Po vyjmenovaných slovech po B, L následují po M. Čekají na vás opět kartičky k procvičení. Podle obrázku či barvy je možná vlastní kontrola žáků.

Navíc jako bonus je přiložený pracovní list pro přepisování vět. Tisk na A4. Doporučujeme laminaci.

Obsahuje autorské obrázky.

Projekt S Rozárkou

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora S Rozárkou

722621
Český jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Rozdělení slov ve větě S Rozárkou Pojďte procvičovat dělení slov ve větách. Celkem na vás čeká 20 vět, ve kterých musíte
40.00 Kč
614134
Prvouka
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Já mám, kdo má - dopravní značky Pomocí oblíbené hry Já mám, kdo má na principu domina se děti naučí, procvičí a
35.00 Kč
763279
Český jazyk
2., 3., 4.
Pracovní listy
Příběhy s otevřeným koncem – zima a zimní sporty S Rozárkou Chcete se dozvědět, co je to snowpark, snowtubing, jak může
30.00 Kč
613512
Matematika
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Číslice S Rozárkou Číslice jsou navrženy na výzdobu třídy. Zahrnutá čísla 1 - 20. Obsahuje autorské obrázky.
80.00 Kč
Vyjmenovaná slova po M S Rozárkou Vyjmenovaná slova po M S Rozárkou
Vyjmenovaná slova po MPo vyjmenovaných slovech po B, L následují po M. Čekají na vás opět kartičky k procvičení. Podle obrázku či barvy je možná vlastní kontrola žáků.Navíc jako bonus je přiložený pracovní list pro přepisování vět. Tisk na A4. Doporučujeme laminaci.Obsahuje autorské obrázky.Projekt S Rozárkou Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-762099
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Pracovní listy>3.>4.>5.
25.00