Vyjmenovaná slova - safari téma

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 23.17 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 7. 2024
Sdílet:

Výukové demonstrační karty vyjmenovaných slov. U každého slova je i názorný obrázek pro lepší představivost. Po nastříhání lze použít jako kartičky k různým didaktickým hrám (seřazování, třídění...).

 

Předmět: český jazyk

Použití: 3.-5. třída

Rozsah: 23 stran A4

 

Než začnete s materiálem pracovat:

• stránky si vytiskněte

• papíry zalaminujte.

 

Užití:

Materiál slouží jako výukové demonstrační karty vyjmenovaných slov

Pokud karty budete využívat jako demonstrační karty, nemusíte je stříhat. Pouze je slepíte k sobě a vytvoříte tak dlouhé pruhy.

Pokud budete využívat jako didaktickou pomůcku, je možné jednotlivá vyjmenovaná slova nastříhat. Poté už je použití zcela na vás –např. srovnávání vyjm. slov, třídění…)

 

Svým designem s tématem „Safari“ se skvěle hodí k mým dalším pomůckám ve stejném stylu.

Další produkty od autora Tipy učitelům - Jana Malypetrová

334673
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Třídní samospráva = balíček 4 produktů 1 - Velký rozvrh hodin - celkově 10 stran, 24 předmětů 2 - Třídní pravidla -
110.00 Kč
586469
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
4 různé motivy knížečky. Žáci zapisují nebo zakreslují, na co se těší o prázdninách, co by chtěli zažít, ale také co by
25.00 Kč
607933
Matematika
Přehled učiva
Předmět: matematika Použití: 2.–3. třída Rozsah: 30 + 30 stran A4 Než začnete s materiálem pracovat: • stránky si
45.00 Kč
614697
Český jazyk
4., 5., 6.
Ostatní
Předmět: česká jazyk Použití: 4.-5. třída Rozsah: 20 karet Než začnete s materiálem pracovat: • stránky vytiskněte a
39.00 Kč
Vyjmenovaná slova - safari téma Vyjmenovaná slova - safari téma
Výukové demonstrační karty vyjmenovaných slov. U každého slova je i názorný obrázek pro lepší představivost. Po nastříhání lze použít jako kartičky k různým didaktickým hrám (seřazování, třídění...). Předmět: český jazykPoužití: 3.-5. třídaRozsah: 23 stran A4 Než začnete s materiálem pracovat:• stránky si vytiskněte• papíry zalaminujte. Užití:Materiál slouží jako výukové demonstrační karty vyjmenovaných slov. Pokud karty budete využívat jako demonstrační karty, nemusíte je stříhat. Pouze je slepíte k sobě a vytvoříte tak dlouhé pruhy.Pokud budete využívat jako didaktickou pomůcku, je možné jednotlivá vyjmenovaná slova nastříhat. Poté už je použití zcela na vás –např. srovnávání vyjm. slov, třídění…) Svým designem s tématem „Safari“ se skvěle hodí k mým dalším pomůckám ve stejném stylu.
UUCZ-603274
Český jazyk>Ostatní>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
55.00