ZA ZVÍŘÁTKY DO LESA

Počet stran:
24
Velikost: 63.62 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 9. 2024
Sdílet:

Vydejte se s námi do lesa a seznamte se s lesními zvířátky!

V sadě najdete 9 aktivit:

  • 10 demonstračních obrázků se jmény maminky, tatínka a mláděte
  • lesní postřehovku
  • určování počátečních písmen zvířat
  • stopy zvířat
  • lesní vytleskávačku
  • kartičky s potravou zvířat
  • skládání obrázků podle čísel 
  • stíny zvířat v lese
  • 2 pracovní listy - rozvoj předmatematických představ a zrakového vnímání

 

Aktivity ze souborů je možno využít v celku nebo nastříhat na kartičky. Vzdělávací materiál je vytvořen v souladu s RVP PV, aktivity podporují rozvoj kompetencí dle RVP PV.

Další produkty od autora Školkohraní s Gábi

635777
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., Speciální pedagogika
Pexeso
Pomozte dětem lépe porozumět svým pocitům prostřednictvím aktivit na téma EMOCE. Tento produkt obsahuje karty a hry
200.00 Kč
665657
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Chcete mít vyzdobený plot tematicky? Pořiďte si tuto plotovku, kterou můžete využít v jarních měsících. Plotovka
35.00 Kč
603703
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pravidla třídy
Včeličková výzdoba třídy už se těší, až vletí do té vaší. A co v sadě najdete? Pravidla třídy (postýlkové, želvičkové
70.00 Kč
665661
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Chcete mít vyzdobený plot tematicky? Pořiďte si tuto plotovku s dopravními prostředky, kterou můžete využít kdykoliv
40.00 Kč
ZA ZVÍŘÁTKY DO LESA ZA ZVÍŘÁTKY DO LESA
Vydejte se s námi do lesa a seznamte se s lesními zvířátky! V sadě najdete 9 aktivit: 10 demonstračních obrázků se jmény maminky, tatínka a mláděte lesní postřehovku určování počátečních písmen zvířat stopy zvířat lesní vytleskávačku kartičky s potravou zvířat skládání obrázků podle čísel  stíny zvířat v lese 2 pracovní listy - rozvoj předmatematických představ a zrakového vnímání   Aktivity ze souborů je možno využít v celku nebo nastříhat na kartičky. Vzdělávací materiál je vytvořen v souladu s RVP PV, aktivity podporují rozvoj kompetencí dle RVP PV.
UUCZ-193748
Český jazyk>Matematika>Prvouka>Postřehovky>Kolíčkování>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>🍂 Podzim>❄️ Zima>🐾 Živočichové>🦅 Ptáci>🐻 Savci
72.00