ZDVOJENÉ SOUHLÁSKY - sloupečky

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 737.57 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Pomůcky do hodin
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 8. 2025
Sdílet:

Sloupečky na procvičování zdvojených souhlásek v motivu prasátek.

Obsah materiálu:

20 sloupečků (celkem 200 slovních spojení)

řešení

Postup:

Karty vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé sloupečky.

Každý žák si vybere jeden sloupeček a doplní správný počet souhlásek u daných slov pomocí fixy na mazací tabulku nebo slova přepíše do sešitu.

Další produkty od autora Pomůcky do hodin

926725
Hudební výchova
4., 5.
Domino
Kartičky na procvičování hudebního názvosloví pomocí DOMINA. Obsah materiálu: 23 hudebních názvosloví s obrázky ve 3
25.00 Kč
919667
Český jazyk
4., 5.
Ostatní
Kartičky na procvičování vzorů podstatných jmen středního rodu v motivu příšerek. Obsah materiálu: 20 karet se slovy
30.00 Kč
813159
Matematika
2., 3., 4.
Ostatní
Běhací příklady na procvičování malé násobilky s tématem jara. Lze vytisknout jako brožuru.
0.00 Kč
1030186
Český jazyk - gramatika
4., 5.
Ostatní
Sloupečky na procvičování slov s Ě a JE (bě/bjě, vě/vjě, pě) v motivu kuřátek. Obsah materiálu: 20 sloupečků (celkem 200
35.00 Kč
ZDVOJENÉ SOUHLÁSKY - sloupečky ZDVOJENÉ SOUHLÁSKY - sloupečky
Sloupečky na procvičování zdvojených souhlásek v motivu prasátek.Obsah materiálu:20 sloupečků (celkem 200 slovních spojení)řešeníPostup:Karty vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé sloupečky.Každý žák si vybere jeden sloupeček a doplní správný počet souhlásek u daných slov pomocí fixy na mazací tabulku nebo slova přepíše do sešitu.
UUCZ-922387
Český jazyk>Český jazyk - gramatika>Ostatní>4.>5.>🐾 Živočichové>🐻 Savci
35.00