Značkovaná SKLÁDÁNÍ SLOV

Kategorie:
Počet stran:
38
Velikost: 5.71 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Renata Tylšová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 6. 2021
Sdílet:

Oblíbená hra na skládání slov

Obsahem jsou karty s úkoly na složení slov dle obrázků.

Slova jsou tří písmenná, čtyř písmenná, pěti písmenná, vícero písmenná

Děti na kartu k označení pokládají víčka od PET lahví (nebo jiné malé předměty) na místa, na kterých jsou správné odpovědi na zadanou otázku. Víčka jsou označena čísly, aby mohly určovat pořadí písmen ve slově. Z druhé strany karty jsou puntíkem označeny správné odpovědi.

 

Další produkty od autora Renata Tylšová

39206
Prvouka
1., 2., 3.
Lapbook
Knížka o rostlinách, kterou si děti samy vyrobí. Celou knížku můžete použít k procvičování učiva nebo také jako
45.00 Kč
5073
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Obsahem jsou karty s úkoly na hledání dvojic - obrázek a pozice písmene. Děti na kartu k označení pokládají víčka od PET
25.00 Kč
108648
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
2 karetní hry na procvičení počítání peněz do 100 a pracovní list. Hra Já mám....., kdo má? Hra Větší bere Pracovní list
49.00 Kč
35910
Český jazyk - čtení
1., 2.
Didaktické hry
Hra, při které si děti trénují čtení psacího písma a porozumění čtenému. 30 příkazů, které děti mohou číst a okamžitě
25.00 Kč
Značkovaná SKLÁDÁNÍ SLOV Značkovaná SKLÁDÁNÍ SLOV
Oblíbená hra na skládání slov Obsahem jsou karty s úkoly na složení slov dle obrázků. Slova jsou tří písmenná, čtyř písmenná, pěti písmenná, vícero písmenná Děti na kartu k označení pokládají víčka od PET lahví (nebo jiné malé předměty) na místa, na kterých jsou správné odpovědi na zadanou otázku. Víčka jsou označena čísly, aby mohly určovat pořadí písmen ve slově. Z druhé strany karty jsou puntíkem označeny správné odpovědi.  
UUCZ-5071
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Didaktické hry>MŠ - předškoláci>1.>2.
62.00