Já mám, kdo má? - Marie Terezie a Josef II.

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
2
Velikost: 2.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Učitelka Barča
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 2. 2025
Sdílet:

Materiál obsahuje 18 kartiček, díky kterým si žáci procvičí učivo o Marii Terezii a Josefu II. trochu jiným způsobem.

Vaši žáci si hravou formou prověří znalosti významných událostech, osobnostech a pojmech, které souvisí s Marii Terezii a Josefem II.

Další produkty od autora Učitelka Barča

790583
Dějepis
8.
Didaktické hry
Soubor aktivit na téma Marie Terezie a Josef II. Soubor obsahuje domino, přiřazování a hru Poznej mě, dle rozhovoru
60.00 Kč
788065
Dějepis
6.
Ostatní
Vážení kolegové, představuji vám materiál “Poznámky do dějepisu v 6. třídě”. Tento materiál je navržen tak, aby usnadnil
45.00 Kč
872494
Dějepis
9.
Běhací diktát
Materiál obsahuje 13 kvízových karet na zopakování učiva o dekolonizaci. Materiál je určen primárně do hodin dějepisu
35.00 Kč
788184
Dějepis
6.
Běhací diktát
Materiál obsahuje 23 kvízových karet na zopakování učiva o starověkém Řecku. Součástí je i záznamový arch. Materiál je
45.00 Kč
Já mám, kdo má? - Marie Terezie a Josef II. Já mám, kdo má? - Marie Terezie a Josef II.
Materiál obsahuje 18 kartiček, díky kterým si žáci procvičí učivo o Marii Terezii a Josefu II. trochu jiným způsobem.Vaši žáci si hravou formou prověří znalosti významných událostech, osobnostech a pojmech, které souvisí s Marii Terezii a Josefem II.
UUCZ-790575
Dějepis>Já mám, kdo má>8.
25.00