Riskuj! Totalitní ideologie

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 1.25 MB
Typ souboru: ppsx
Prodávající Lenka Chmelařová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 4. 2024
Sdílet:

Skupinová aktivita Riskuj! na téma totalitní ideologie na procvičení a zopakování učiva. Soubor obsahuje 20 otázek, časovač na 30 s na každém slidu, odpovědi v poznámkách u slidu s otázkou a také úvodní list s informacemi o hře.

Pozor poznámky fungují jen v zobrazení pro prezentujícího, které na některých pc nemusí fungovat. Nejprve si prosím ověřte, že u Vás to lze spustit. 

Další produkty od autora Lenka Chmelařová

639421
Anglický jazyk
8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 60 různých kartiček s obrázky na úrovni A2, pomocí kterých žáci rozvíjí své komunikační/konverzační
25.00 Kč
551366
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Materiál je udělaný tak, aby vám i vašim studentům pomohl s reflexí nejen na konci hodiny, ale i například na konci
30.00 Kč
694223
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
Materiál obsahuje postřehovku s 31 kartičkami na téma Christmas. Jsou tam pouze obrázky, je tedy jazykově nezávislý.
25.00 Kč
688759
Anglický jazyk
5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Materiál obsahuje 6 aktivit týkajících se svátku Halloween (postřehovka, I have..who has, pexeso, flashcards, forbidden
60.00 Kč
Riskuj! Totalitní ideologie Riskuj! Totalitní ideologie
Skupinová aktivita Riskuj! na téma totalitní ideologie na procvičení a zopakování učiva. Soubor obsahuje 20 otázek, časovač na 30 s na každém slidu, odpovědi v poznámkách u slidu s otázkou a také úvodní list s informacemi o hře. Pozor poznámky fungují jen v zobrazení pro prezentujícího, které na některých pc nemusí fungovat. Nejprve si prosím ověřte, že u Vás to lze spustit. 
UUCZ-551429
Dějepis>Didaktické hry>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00