Tržní hospodářství a Centrálně plánované hospodářství

Počet stran:
30
Velikost: 740.17 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2023
Sdílet:

Vstupte do světa ekonomie skrze novou a vzrušující hru, která rozjasní vaše učebny a přiblíží žákům složitý svět hospodářských systémů! Tato autorská hra o tržním a centrálně plánovaném hospodářství nabízí jedinečnou možnost pro žáky pochopit rozdíly mezi těmito dvěma modely, a to přes zábavný a interaktivní zážitek.

V naší hře si žáci zahrají různé role: mohou být prodávajícími, vyrábějícími, nakupujícími nebo kontrolóry. Během této dynamické hry budou interagovat se scénáři z reálného života, kde se budou potýkat s rozhodováním, nakupováním, prodáváním a hodnocením efektivity hospodářských modelů.

Co se žáci naučí? Naše hra nejenže pomáhá pochopit rozdíly mezi tržním a centrálně plánovaným hospodářstvím, ale také podporuje kritické myšlení, týmovou spolupráci, rozhodování v reálném čase a základní ekonomické dovednosti.

Připravte se na nezapomenutelnou výuku, která osvěží vaši třídu a rozjasní mysl vašich žáků. Naučte je rozumět ekonomickým systémům skrze naši zábavnou a edukační hru!

Získejte svou kopii naší hry a odhalte tajemství hospodářských systémů s úsměvem! 🌍💰

Samozřejmě, nechybí Tuzex ani bony!

Další produkty od autora Michaela Mohylová

2239
Hudební výchova
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Set dvou materiálů Hudba kolem světa I a Hudba kolem světa II za výhodnější cenu! Materiál rovněž vhodný jako doplněk
100.00 Kč
1557
Hudební výchova
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál vypovídá o hudbě v následujících zemích: Japonsko, Afrika, Itálie, Indie, Rusko, Francie, Španělsko a Brazílie
60.00 Kč
6858
Hudební výchova
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Soubor pěti nástěnkových materiálů o vybraných skladatelských osobností současné i minulé hudební scény. V materiálu se
50.00 Kč
2238
Hudební výchova
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Hudba kolem světa II se tentokrát podívá do Mexika, Číny, Nizozemí, Německa, Austrálie, Spojených států amerických
60.00 Kč
Tržní hospodářství a Centrálně plánované hospodářství Tržní hospodářství a Centrálně plánované hospodářství
Vstupte do světa ekonomie skrze novou a vzrušující hru, která rozjasní vaše učebny a přiblíží žákům složitý svět hospodářských systémů! Tato autorská hra o tržním a centrálně plánovaném hospodářství nabízí jedinečnou možnost pro žáky pochopit rozdíly mezi těmito dvěma modely, a to přes zábavný a interaktivní zážitek. V naší hře si žáci zahrají různé role: mohou být prodávajícími, vyrábějícími, nakupujícími nebo kontrolóry. Během této dynamické hry budou interagovat se scénáři z reálného života, kde se budou potýkat s rozhodováním, nakupováním, prodáváním a hodnocením efektivity hospodářských modelů. Co se žáci naučí? Naše hra nejenže pomáhá pochopit rozdíly mezi tržním a centrálně plánovaným hospodářstvím, ale také podporuje kritické myšlení, týmovou spolupráci, rozhodování v reálném čase a základní ekonomické dovednosti. Připravte se na nezapomenutelnou výuku, která osvěží vaši třídu a rozjasní mysl vašich žáků. Naučte je rozumět ekonomickým systémům skrze naši zábavnou a edukační hru! Získejte svou kopii naší hry a odhalte tajemství hospodářských systémů s úsměvem! 🌍💰 Samozřejmě, nechybí Tuzex ani bony!
UUCZ-379299
Dějepis>Matematika>Občanská výchova>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Finanční gramotnost>Jídlo/Zdravá strava>Oblečení>Ovoce-zelenina>Povolání
150.00