Zápisy do sešitu na celý rok - Dějepis 6

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
44
Velikost: 1.5 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Učitelka Barča
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 1. 2026
Sdílet:

Vážení kolegové,

představuji vám materiál “Poznámky do dějepisu v 6. třídě”.

Tento materiál je navržen tak, aby usnadnil výuku dějepisu a umožnil žákům věnovat více času skupinovým pracím, interaktivním úkolům a sledování videí na dané téma.

Hlavní výhody tohoto materiálu:

  • Úspora času: Žáci si nemusí psát tolik poznámek, což jim umožňuje soustředit se na aktivní účast ve výuce.
  • Podpora spolupráce: Více času na skupinové práce a interaktivní úkoly podporuje týmovou spolupráci a rozvoj komunikačních dovedností.
  • Interaktivní učení: Možnost sledování videí a dalších multimediálních materiálů obohacuje výuku a činí ji zajímavější.

Tento materiál může být užitečný pro všechny pedagogy, kteří učí dějepis, a věříme, že přispěje k efektivnější a zábavnější výuce.

 
 


 

Další produkty od autora Učitelka Barča

788260
Dějepis
7.
Já mám, kdo má
Materiál obsahuje 18 kartiček, díky kterým si žáci procvičí učivo o Velké Moravě trochu jiným způsobem.
25.00 Kč
792977
Dějepis
9.
Běhací diktát
Materiál obsahuje 20 kvízových karet na zopakování učiva o počátku 2. světové války. Součástí je i záznamový arch
42.00 Kč
788245
Dějepis
6.
Domino
Tento materiál je určen do hodin dějepisu v 6. třídě. Domino obsahuje 20 kartiček. Touto hrou můžete přiblížit žákům
30.00 Kč
1137313
Dějepis
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Běhací diktát
Materiál obsahuje 22 kvízových karet na zopakování učiva o náboženských reformách. Součástí je i záznamový arch
44.00 Kč
Zápisy do sešitu na celý rok - Dějepis 6 Zápisy do sešitu na celý rok - Dějepis 6
Vážení kolegové,představuji vám materiál “Poznámky do dějepisu v 6. třídě”.Tento materiál je navržen tak, aby usnadnil výuku dějepisu a umožnil žákům věnovat více času skupinovým pracím, interaktivním úkolům a sledování videí na dané téma.Hlavní výhody tohoto materiálu:Úspora času: Žáci si nemusí psát tolik poznámek, což jim umožňuje soustředit se na aktivní účast ve výuce.Podpora spolupráce: Více času na skupinové práce a interaktivní úkoly podporuje týmovou spolupráci a rozvoj komunikačních dovedností.Interaktivní učení: Možnost sledování videí a dalších multimediálních materiálů obohacuje výuku a činí ji zajímavější.Tento materiál může být užitečný pro všechny pedagogy, kteří učí dějepis, a věříme, že přispěje k efektivnější a zábavnější výuce.
 
 
 
UUCZ-788065
Dějepis>Ostatní>6.
65.00