ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? NUMERACE 0 - 1000 bez přechodu 10

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 2.44 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 10. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ?

PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 1000 bez přechodu 10 a základních geometrických tvarů

 

Popis: PROCVIČUJTE NUMERACI HROU

  • Hrací plocha s políčky, na kterých je napsaný příklad. Plocha se skládá ze čtyř částí A4. Zalaminujte je a přilepte izolepou k sobě.
  • 32 kartiček úkolů z geometrie – poznávání základních geometrických tvarů
  • 32 kartiček se složitějšími příklady - řetězce 
  • Jako další pomůcky budete pro děti potřebovat figurky a hrací kostku.

 

Návrh použití:

  • Skupinková práce ideálně pro dvojice, trojice, čtveřice.
  • Využití jako doplňková činnost pro „rychlíky.“

 

Pravidla hry:

  • Děti si dají svou figurku na políčko START
  • První hráč  hodí kostkou a postoupí figurkou na políčko odpočítané podle čísla, které  mu padne na kostce. Správně přečte příklad nahlas svým spoluhráčům a řekne výsledek. Pokud se splete, nepostupuje dál, ale zůstává na původním místě.
  • Pro políčko se speciální odměnou zvolte to, co mají děti rády. U nás je to sladkost nebo hádanka schovaná ve třídě a dítě ji musí nejprve najít. Když ji správně vyřeší, může odměnu v podobě sladkosti nebo BONUSU ve vaší celoroční hře získat i pro členy party. Odměny můžete dát do malé krabičky na stranu hracího pole.
  • Na políčku se složitějšími příklady děti počítají početní řetězce zpaměti

 

 

Pokud se vám mé materiály líbí, podívejte se také na mé webové stránky www.primauca.cz. Zde můžete využít spoustu pracovních listů a videí k výuce ve škole i k zadávání domácích úkolů dětem.                                  

 

Další produkty od autora Libuše Sudová

267974
Český jazyk
4., 5., 6.
Didaktické hry
Materiál slouží k procvičení znalostí o životě a významu Jana Amose Komenského. Obsahuje 4 základní činnosti, které ale
49.00 Kč
419538
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Hry k procvičení prvních anglických slovíček PROCVIČUJEME číslice 1 - 6 barvy slovíčka - ŠKOLNÍ POTŘEBY ________________
29.00 Kč
225110
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
Cílem použití materiálů je hravou formou procvičovat psaní a čtení, poznávání písmen a slabik probíraných v období Vánoc
49.00 Kč
258856
Český jazyk
3., 4., 5., 6.
Didaktické hry
- čtenářská gramotnost a zároveň zajímavosti o našich rybách zábavná forma učení, skupinová činnost více v popisu: Děti
45.00 Kč
ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? NUMERACE 0 - 1000 bez přechodu 10 ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? NUMERACE 0 - 1000 bez přechodu 10
ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 1000 bez přechodu 10 a základních geometrických tvarů   Popis: PROCVIČUJTE NUMERACI HROU Hrací plocha s políčky, na kterých je napsaný příklad. Plocha se skládá ze čtyř částí A4. Zalaminujte je a přilepte izolepou k sobě. 32 kartiček úkolů z geometrie – poznávání základních geometrických tvarů 32 kartiček se složitějšími příklady - řetězce  Jako další pomůcky budete pro děti potřebovat figurky a hrací kostku.   Návrh použití: Skupinková práce ideálně pro dvojice, trojice, čtveřice. Využití jako doplňková činnost pro „rychlíky.“   Pravidla hry: Děti si dají svou figurku na políčko START První hráč  hodí kostkou a postoupí figurkou na políčko odpočítané podle čísla, které  mu padne na kostce. Správně přečte příklad nahlas svým spoluhráčům a řekne výsledek. Pokud se splete, nepostupuje dál, ale zůstává na původním místě. Pro políčko se speciální odměnou zvolte to, co mají děti rády. U nás je to sladkost nebo hádanka schovaná ve třídě a dítě ji musí nejprve najít. Když ji správně vyřeší, může odměnu v podobě sladkosti nebo BONUSU ve vaší celoroční hře získat i pro členy party. Odměny můžete dát do malé krabičky na stranu hracího pole. Na políčku se složitějšími příklady děti počítají početní řetězce zpaměti     Pokud se vám mé materiály líbí, podívejte se také na mé webové stránky www.primauca.cz. Zde můžete využít spoustu pracovních listů a videí k výuce ve škole i k zadávání domácích úkolů dětem.                                    
UUCZ-201013
Geometrie>Matematika>Didaktické hry>3.>4.
30.00