ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 20 bez přechodu 10

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 2.12 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Brožura s didaktickými materiály a náměty k aktivitám k upevňování učiva matematiky.

ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ?

PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 20 bez přechodu 10 a základních geometrických tvarů

 

Popis: PROCVIČUJTE NUMERACI HROU

  • Hrací plocha s políčky, na kterých je napsaný příklad. Plocha se skládá ze čtyř částí A4. Zalaminujte je a přilepte izolepou k sobě.
  • 16 kartiček úkolů z geometrie – poznávání základních geometrických tvarů
  • 16 kartiček se složitějšími příklady - řetězce 
  • Jako další pomůcky budete pro děti potřebovat figurky a hrací kostku.

 

Návrh použití:

  • Skupinková práce ideálně pro dvojice, trojice, čtveřice.
  • Využití jako doplňková činnost pro „rychlíky.“

 

Pravidla hry:

  • Děti si dají svou figurku na políčko START
  • První hráč  hodí kostkou a postoupí figurkou na políčko odpočítané podle čísla, které  mu padne na kostce. Správně přečte příklad nahlas svým spoluhráčům a řekne výsledek. Pokud se splete, nepostupuje dál, ale zůstává na původním místě.
  • Pro políčko se speciální odměnou zvolte to, co mají děti rády. U nás je to sladkost nebo hádanka schovaná ve třídě a dítě ji musí nejprve najít. Když ji správně vyřeší, může odměnu v podobě sladkosti nebo BONUSU ve vaší celoroční hře získat i pro členy party. Odměny můžete dát do malé krabičky na stranu hracího pole.
  • Na políčku se složitějšími příklady děti počítají početní řetězce zpaměti

 

 

Pokud se vám mé materiály líbí, podívejte se také na mé webové stránky www.primauca.cz. Zde můžete využít spoustu pracovních listů a videí k výuce ve škole i k zadávání domácích úkolů dětem.                                  

Další produkty od autora Libuše Sudová

230922
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Brožura s didaktickými materiály a náměty k aktivitám k upevňování učiva českého jazyka, prvouky i matematiky - aktivity
55.00 Kč
193249
Český jazyk
1.
Pexeso
PEXESO K PROCVIČOVÁNÍ ČTENÍ PRVNÍCH DVOUSLABIČNÝCH SLOV Z PÍSMEN M, A, L, E, S, O, P, U, I, Y Popis: Pexeso vytiskněte
25.00 Kč
265767
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
Brožura s náměty a materiály k přípravě projektového dne. Procvičování čtení, psaní a počítání. Číselný obor 0 - 10
39.00 Kč
516868
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly, Medaile
Pamětní listy k zápisu do prvních tříd potěší každého prvňáčka i jeho rodiče. Na každém listu je i originální básnička
39.00 Kč
ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 20 bez přechodu 10 ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ? PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 20 bez přechodu 10
Brožura s didaktickými materiály a náměty k aktivitám k upevňování učiva matematiky.ČLOVĚČE, KDO BUDE PRVNÍ?PROCVIČOVÁNÍ NUMERACE 0 - 20 bez přechodu 10 a základních geometrických tvarů Popis: PROCVIČUJTE NUMERACI HROUHrací plocha s políčky, na kterých je napsaný příklad. Plocha se skládá ze čtyř částí A4. Zalaminujte je a přilepte izolepou k sobě.16 kartiček úkolů z geometrie – poznávání základních geometrických tvarů16 kartiček se složitějšími příklady - řetězce  Jako další pomůcky budete pro děti potřebovat figurky a hrací kostku. Návrh použití:Skupinková práce ideálně pro dvojice, trojice, čtveřice.Využití jako doplňková činnost pro „rychlíky.“ Pravidla hry:Děti si dají svou figurku na políčko STARTPrvní hráč  hodí kostkou a postoupí figurkou na políčko odpočítané podle čísla, které  mu padne na kostce. Správně přečte příklad nahlas svým spoluhráčům a řekne výsledek. Pokud se splete, nepostupuje dál, ale zůstává na původním místě.Pro políčko se speciální odměnou zvolte to, co mají děti rády. U nás je to sladkost nebo hádanka schovaná ve třídě a dítě ji musí nejprve najít. Když ji správně vyřeší, může odměnu v podobě sladkosti nebo BONUSU ve vaší celoroční hře získat i pro členy party. Odměny můžete dát do malé krabičky na stranu hracího pole.Na políčku se složitějšími příklady děti počítají početní řetězce zpaměti   Pokud se vám mé materiály líbí, podívejte se také na mé webové stránky www.primauca.cz. Zde můžete využít spoustu pracovních listů a videí k výuce ve škole i k zadávání domácích úkolů dětem.                                  
UUCZ-197052
Matematika>Matematika - geometrie>Didaktické hry>1.>2.
35.00