ABECEDA Pracovní listy-psaní,kreslení/omalovánky/výzdoba

Téma:
Počet stran:
36
Velikost: 31.35 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 8. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tyto pracovní listy učí děti ABECEDU zábavnou formu. Na každé stránce pracovního listu se dítě seznámí vždy s jedním písmenkem ABECEDY. Kde nalezne vždy vytečkovaný obrázek začínající na toto písmenko, úkolem dítěte je spojit tečky tak, aby vznikl obrázek jako je jeho miniatura vlevo dole. Následně může dítě nakreslený obrázek vymalovat buď podle předlohy, nebo dle vlastní fantazie. Ve dvou řádcích, vždy na spodní straně listu, pak dítě trénuje malé a velké psací písmenko ABECEDY

Součástí pracovního listu je i sebehodnocení v podobě pěti hvězdiček, které je možné vybarvit podle toho jak šla dítěti práce s daným písmenkem.

Díky těmto pracovním listům se dítě učí nejen grafomotoriku, představivost, soustředěnost, jemnou motoriku, tak i psaní písmenek.

 

Materiál obsahuje:

návod, 12x A4 pracovních listů ve výsledném formátu A5, 23x A4 pracovních listů ve výsledném formátu A4 (vše nachystáno pro tisk na A4)

 

Zhotovení:

Pracovní listy stačí vytisknout (u verze A5 pak ještě rozstřihnout na polovinu)

pracovní listy je možné laminovat pro jejich životnost a opětovné použití. Avšak znesnadňuje to pak dítěti použít pracovní listy jako omalovánky

 

Možnosti použití:

1.Dítě dostane celou laminovanou knihu a učí se díky ní písmenka nejen poznávat, ale i psát. Opakovaně může zkoušet psát malé i velké písmenka abecedy. Dále může dítě trénovat grafomotoriku a představivost díky vytečkovaným obrázkům. Stačí, když dítě tečky spojí a vynikne mu obrázek věci, které začíná na dané písmenko.

2. Dítě dostane všechny nezalaminované svázané listy. Práce s takovou knihou je obdobná jako je tomu v bodě 1, jen s tím rozdílem, že může dítě následně obrázek vymalovat buď podle předlohy vpravo dole, nebo podle vlastní fantazie. Následně může dítě ohodnotit svou práci vybarvením příslušného počtu hvězdiček.

3. Dítě dostává vždy jeden pracovní list podle toho, co potřebuje natrénovat, nebo podle písmenek, které se aktuálně učí ve škole.

4. Ve škole je také možné z obrázků nakreslených a vymalovaných dětmi, vytvořit výzdobu třídy s tématikou ABECEDY. 

 

Další produkty od autora MIŠILOVE hand made - Miroslava Mazáčová

335163
Biologie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Taky jste jako děti milovali hru na doktory? Moje dcera mě ošetřuje každý den =D Abych jí trochu rozšířila možnosti
55.00 Kč
345503
Nezařazené k předmětu
Miminka, Batole (1 - 3 roky), MŠ
Skládačky
Pracovní listy se suchými zipy - EMOCE A TVARY ! TYTO LISTY JSOU TAKÉ SOUČÁSTÍ CELÉ KOMPLETNÍ KNIHY, KTEROU MÁM V
25.00 Kč
333010
Etická výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Kalendář pro děti
Taky to znáte? Každodenní přemlouvání Vašeho dítěte, aby si vyčistilo zoubky? - MOTIVAČNÍ TABULKA NA ČIŠTĚNÍ ZOUBKŮ ve
25.00 Kč
343828
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Skládačky
Pracovní listy se suchými zipy - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY ! TYTO LISTY JSOU TAKÉ SOUČÁSTÍ CELÉ KOMPLETNÍ KNIHY, KTEROU MÁM V
35.00 Kč
ABECEDA Pracovní listy-psaní,kreslení/omalovánky/výzdoba ABECEDA Pracovní listy-psaní,kreslení/omalovánky/výzdoba
Tyto pracovní listy učí děti ABECEDU zábavnou formu. Na každé stránce pracovního listu se dítě seznámí vždy s jedním písmenkem ABECEDY. Kde nalezne vždy vytečkovaný obrázek začínající na toto písmenko, úkolem dítěte je spojit tečky tak, aby vznikl obrázek jako je jeho miniatura vlevo dole. Následně může dítě nakreslený obrázek vymalovat buď podle předlohy, nebo dle vlastní fantazie. Ve dvou řádcích, vždy na spodní straně listu, pak dítě trénuje malé a velké psací písmenko ABECEDY.  Součástí pracovního listu je i sebehodnocení v podobě pěti hvězdiček, které je možné vybarvit podle toho jak šla dítěti práce s daným písmenkem. Díky těmto pracovním listům se dítě učí nejen grafomotoriku, představivost, soustředěnost, jemnou motoriku, tak i psaní písmenek.   Materiál obsahuje: návod, 12x A4 pracovních listů ve výsledném formátu A5, 23x A4 pracovních listů ve výsledném formátu A4 (vše nachystáno pro tisk na A4)   Zhotovení: Pracovní listy stačí vytisknout (u verze A5 pak ještě rozstřihnout na polovinu) pracovní listy je možné laminovat pro jejich životnost a opětovné použití. Avšak znesnadňuje to pak dítěti použít pracovní listy jako omalovánky   Možnosti použití: 1.Dítě dostane celou laminovanou knihu a učí se díky ní písmenka nejen poznávat, ale i psát. Opakovaně může zkoušet psát malé i velké písmenka abecedy. Dále může dítě trénovat grafomotoriku a představivost díky vytečkovaným obrázkům. Stačí, když dítě tečky spojí a vynikne mu obrázek věci, které začíná na dané písmenko. 2. Dítě dostane všechny nezalaminované svázané listy. Práce s takovou knihou je obdobná jako je tomu v bodě 1, jen s tím rozdílem, že může dítě následně obrázek vymalovat buď podle předlohy vpravo dole, nebo podle vlastní fantazie. Následně může dítě ohodnotit svou práci vybarvením příslušného počtu hvězdiček. 3. Dítě dostává vždy jeden pracovní list podle toho, co potřebuje natrénovat, nebo podle písmenek, které se aktuálně učí ve škole. 4. Ve škole je také možné z obrázků nakreslených a vymalovaných dětmi, vytvořit výzdobu třídy s tématikou ABECEDY.   
UUCZ-344825
Grafomotorika>Český jazyk - psaní>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Abeceda
49.00