Počasí - sada her a kvízů

Počet stran:
15
Velikost: 6.21 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 4. 2023
Sdílet:

Škola hrou? Vyzkoušejte tento soubor, který kromě hraní dětem poskytne i rozhled o počasí, oblékání v různých typech počasí i rozlišování horkého/studeného. Využijete v každé roční době.

Obsahem souboru je:

  • postřehová hra Hledej a najdi
  • 2x přiřazování stínů
  • grafomotorika Stopy deště
  • trimino s tématikou počasí
  • hra Já mám-kdo má (24 kartiček a pozadí, které je možno v případě zájmu vytisknout na opačnou stranu kartiček), doporučuji před započetím hry s dětmi symboly projít - předpokládá se, že ne všechny budou umět pojmenovat, proto je tato hra edukativního charakteru, abychom dětem rozšířili slovní zásobu
  • Hra Různé oblečení - různé počasí - 35 kartiček, které se vystřihnou a s dětmi si povídáme, jak se do určitého počasí obléct (součástí je i šablona se 3 typy počasí, kam v případě samostatné práce budou děti oblečení samy přiřazovat, možno pracovat i ve skupinách)
  • Rozřazování předmětů do kategorií Horké/Studené - 12 kartiček se studeným, 12 s horkým. Obsahuje i předměty denní potřeby. Děti rozřazují do kategorií.

NAVÍC! Přiřazování počasí k určitému ročnímu období.

Další produkty od autora Klára Láník

290260
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor her a kvízů, který využijete hned dvakrát v roce - na čarodějnice, ale i na podzim na halloween. 2x postřehová
44.00 Kč
299377
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Kytička a srdíčko pro nejmilejší maminku.
0.00 Kč
286110
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje šablony na tisk v roztomilém designu na téma Doprava a dopravní prostředky: 2x postřehová hra Hledej a
49.00 Kč
325185
Tělesná výchova
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje šablony na tisk a sestavení 5 papírových kostek určených k rozvoji hrubé motoriky. Navíc jsem zde
45.00 Kč
Počasí - sada her a kvízů Počasí - sada her a kvízů
Škola hrou? Vyzkoušejte tento soubor, který kromě hraní dětem poskytne i rozhled o počasí, oblékání v různých typech počasí i rozlišování horkého/studeného. Využijete v každé roční době. Obsahem souboru je: postřehová hra Hledej a najdi 2x přiřazování stínů grafomotorika Stopy deště trimino s tématikou počasí hra Já mám-kdo má (24 kartiček a pozadí, které je možno v případě zájmu vytisknout na opačnou stranu kartiček), doporučuji před započetím hry s dětmi symboly projít - předpokládá se, že ne všechny budou umět pojmenovat, proto je tato hra edukativního charakteru, abychom dětem rozšířili slovní zásobu Hra Různé oblečení - různé počasí - 35 kartiček, které se vystřihnou a s dětmi si povídáme, jak se do určitého počasí obléct (součástí je i šablona se 3 typy počasí, kam v případě samostatné práce budou děti oblečení samy přiřazovat, možno pracovat i ve skupinách) Rozřazování předmětů do kategorií Horké/Studené - 12 kartiček se studeným, 12 s horkým. Obsahuje i předměty denní potřeby. Děti rozřazují do kategorií. NAVÍC! Přiřazování počasí k určitému ročnímu období.
UUCZ-291862
Grafomotorika>Přírodověda>Prvouka>Didaktické hry>Já mám, kdo má>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>Oblečení>Počasí>Roční období
49.00