Podzimní pracovní listy

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
21
Velikost: 3.21 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 6. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pracovní listy s podzimní tematikou jsou zaměřeny na rozvoj následujících dovedností:

Grafomotorika – Dozdobení deštníku ornamenty dle vzoru, obtahování cestiček  (rovná čára, zuby, klikatice), napodobení šnečí ulity a ocásku veverky (spirála), dokreslování podzimních obrázků.

Věcné učení – Vybarvování obrázků, které patří do podzimního lesa. Vybarvování oblečení, které si oblékáme na podzim. Vybarvování podzimního listí dle instrukcí. 

Předmatematické dovednosti – Spojování počtu prvků s číslicí, počítání podzimního listí a správný grafický zápis množství, vybarvování množství obrázků dle dané číslice, spojování stejných geometrických tvarů, nácvik správného psaní číslic. Vše v oboru 1-5.

Předčtenářské dovednosti – Vytleskávání a grafické znázornění slabik, vybarvování písmen, z nichž se skládají slova, nácvik psaní slova "podzim".

Zrakové vnímání – Spojování stejných kartiček, jež se neliší v pořadí jednotlivých obrázků. Spojování půlených obrázků.

 

Pracovní listy jsou v černobílé podobě, určené rovnou k tisku.

Další produkty od autora Radka Šuláková

19372
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor 10 pracovních listů, který hravou formou seznamuje děti s tématem MASOPUST. Najdete zde cvičení zaměřená na
35.00 Kč
40997
Grafomotorika
MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor 10 pracovních listů, jež procvičuje vědomosti a dovednosti předškoláka před jeho nástupem do školy :). Najdete
35.00 Kč
23815
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor 16 pracovních listů, který hravou formou seznamuje děti s tématem VELIKONOC. Zabývá se zejména tradicemi po celý
40.00 Kč
74405
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Procvičte s dětmi téma listopadových pranostik. V souboru najdete 6 pracovních listů o svatém Martinu a 4 pracovní listy
40.00 Kč
Podzimní pracovní listy Podzimní pracovní listy
Pracovní listy s podzimní tematikou jsou zaměřeny na rozvoj následujících dovedností: Grafomotorika – Dozdobení deštníku ornamenty dle vzoru, obtahování cestiček  (rovná čára, zuby, klikatice), napodobení šnečí ulity a ocásku veverky (spirála), dokreslování podzimních obrázků. Věcné učení – Vybarvování obrázků, které patří do podzimního lesa. Vybarvování oblečení, které si oblékáme na podzim. Vybarvování podzimního listí dle instrukcí.  Předmatematické dovednosti – Spojování počtu prvků s číslicí, počítání podzimního listí a správný grafický zápis množství, vybarvování množství obrázků dle dané číslice, spojování stejných geometrických tvarů, nácvik správného psaní číslic. Vše v oboru 1-5. Předčtenářské dovednosti – Vytleskávání a grafické znázornění slabik, vybarvování písmen, z nichž se skládají slova, nácvik psaní slova "podzim". Zrakové vnímání – Spojování stejných kartiček, jež se neliší v pořadí jednotlivých obrázků. Spojování půlených obrázků.   Pracovní listy jsou v černobílé podobě, určené rovnou k tisku.
UUCZ-68486
Grafomotorika>Logopedie>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>Podzim
50.00