Velká sada PODZIM SE SKŘÍTKY

Počet stran:
41
Velikost: 59.02 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 3. 2022
Cena:
379 Kč vč. DPH
Sdílet:

Malebná sada ideální pro Váš hravý podzim :) Zabaví děti cca od 3 do 8 let. Vše máte v balíčku, stačí vytisknout a můžete si hrát, trénovat, tvořit :)

Velká sada Podzim se skřítky obsahuje:

1) LESNÍ SKŘÍTČÍ BOJOVKA

Skřítka Oříška odnesla veverka z rodné mýtinky až na okraj lesa. Podaří se mu překonat strach a vydat se lesem domů? Jaká dobrodružství ho cestou potkají? Shledá se zase s rodinou? Hráči procházejí pohádkovým příběhem a společně se skřítkem plní úkoly zaměřené na poznávání lesa všemi smysly, vnímání krásy přírody a její ochranu.

  • věk cca 3 - 9 let
  • prostředí venku - les, park
  • počet hráčů 1 - 5
  • Vnímání, objevování a ochrana přírody
  •  úvodní pohádka (na dobrou noc den předem či přímo na začátku hry)
  • 10 stanovišť s úkoly a finální výzvou ke hledání překvapení od skřítka
  • materíály k úkolům
  • návod na přípravu a realizaci
  • tipy na další aktivity k tématu
  • celkem 17 stran A4

2) SKŘÍTČÍ VYSTŘIHOVÁNKA

Krásná vystřihovánka ve verzi profi vybarvené i černobílé k dotvoření. Oblíbené u mrňousků i starších jako aktivita tvořivá i pro samostatné hraní - ideální v kombinaci s kostkami, legem, duhou, kaplou aj. :) 5x skřítci, vozítko pro skřítky, jelen, laň, sojka (5 A4)

3) PRACOVNÍ LISTY

Skřítek Oříšek a jeho kamarádi provedou Vaše děti úkoly z oblasti grafomotoriky, vizuální všímavosti, práce s čísly i kreativity. Skvělá návazná aktivita po bojovce. (12 stran A4)

4) ZÁSOBNÍK LESNÍCH HER a aktivit s přírodninami

16 + 16 nejoblíbenějších aktivit v lese a s poklady, které děti z přírody přinesou. Inspirace na aktivní čas venku (nejen) pro podzimní dny. (5 stran A4)

5) PLAKÁT pro zútulnění vašeho domova, klubovny, školky..... V "dospělácké"  a "dětské" verzi (2 strany A4)

Další produkty od autora Petra Zlámalová

319739
Prvouka
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6.
Pracovní listy
Prázdninový pravěký deník přinese dětem od 6 let 20 stran zábavy, luštění i sebepoznávání. Skvělý společník na letní dny
69.00 Kč
90883
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Zpestřete si zimní dny originální a zábavnou bojovkou! Navštivte všech 9 Yetíkových přátel, získejte indicie a objevte
120.00 Kč
247956
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Chystáte karneval? Dobře vím, kolik času a práce to stojí. Proto jsem připravila tento kompletní soubor, který Vám může
79.00 Kč
176553
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Venkovní stezky, aktivity
Medaile jako milá odměna a vzpomínka ke Skřítčí lesní bojovce :) Bojovku najdete tady https://uciteleucitelum.cz
0.00 Kč
Velká sada PODZIM SE SKŘÍTKY Velká sada PODZIM SE SKŘÍTKY
Malebná sada ideální pro Váš hravý podzim :) Zabaví děti cca od 3 do 8 let. Vše máte v balíčku, stačí vytisknout a můžete si hrát, trénovat, tvořit :)
Velká sada Podzim se skřítky obsahuje: 1) LESNÍ SKŘÍTČÍ BOJOVKA Skřítka Oříška odnesla veverka z rodné mýtinky až na okraj lesa. Podaří se mu překonat strach a vydat se lesem domů? Jaká dobrodružství ho cestou potkají? Shledá se zase s rodinou? Hráči procházejí pohádkovým příběhem a společně se skřítkem plní úkoly zaměřené na poznávání lesa všemi smysly, vnímání krásy přírody a její ochranu. věk cca 3 - 9 let prostředí venku - les, park počet hráčů 1 - 5 Vnímání, objevování a ochrana přírody  úvodní pohádka (na dobrou noc den předem či přímo na začátku hry) 10 stanovišť s úkoly a finální výzvou ke hledání překvapení od skřítka materíály k úkolům návod na přípravu a realizaci tipy na další aktivity k tématu celkem 17 stran A4 2) SKŘÍTČÍ VYSTŘIHOVÁNKA Krásná vystřihovánka ve verzi profi vybarvené i černobílé k dotvoření. Oblíbené u mrňousků i starších jako aktivita tvořivá i pro samostatné hraní - ideální v kombinaci s kostkami, legem, duhou, kaplou aj. :) 5x skřítci, vozítko pro skřítky, jelen, laň, sojka (5 A4) 3) PRACOVNÍ LISTY Skřítek Oříšek a jeho kamarádi provedou Vaše děti úkoly z oblasti grafomotoriky, vizuální všímavosti, práce s čísly i kreativity. Skvělá návazná aktivita po bojovce. (12 stran A4) 4) ZÁSOBNÍK LESNÍCH HER a aktivit s přírodninami 16 + 16 nejoblíbenějších aktivit v lese a s poklady, které děti z přírody přinesou. Inspirace na aktivní čas venku (nejen) pro podzimní dny. (5 stran A4) 5) PLAKÁT pro zútulnění vašeho domova, klubovny, školky..... V "dospělácké"  a "dětské" verzi (2 strany A4)
UUCZ-63174
Grafomotorika>Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Podzim>Pohádky>Roční období
379.00