Lesní skřítčí bojovka

Předmět:
Prvouka, Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Didaktické hry, Ostatní
Téma:
Podzim, Pohádky
Počet stran:
17
Velikost: 11.88 MB
Prodávající:
Nahráno: 14. 09. 2021
Cena:
120 Kč vč. DPH

Malebná bojovka pro nejmenší. Skřítka Oříška odnesla veverka z rodné mýtinky až na okraj lesa. Podaří se mu překonat strach a vydat se lesem domů? Jaká dobrodružství ho cestou potkají? Shledá se zase s rodinou? Hráči procházejí pohádkovým příběhem a společně se skřítkem plní úkoly zaměřené na poznávání lesa všemi smysly, vnímání krásy přírody a její ochranu.

  • věk cca 3 - 9 let
  • prostředí venku - les, park
  • počet hráčů 1 - 5
  • Vnímání, objevování a ochrana přírody

Skřítek, který se teprve nedávno vyloupl z oříšku, se ocitá sám v kopřivách na okraji lesa. Společně s dětmi se vydává na dobrodružnou pouť domů. Cestou s ním děti objeví a poznají zvuky lesa, vlastnosti přírodních materiálů, najdou odpovědi na lesní hádanky, postaví domeček, změří stromy a mnohé další!

Soubor obsahuje:

  •  úvodní pohádka (na dobrou noc den předem či přímo na začátku hry)
  • 10 stanovišť s úkoly a finální výzvou ke hledání překvapení od skřítka
  • materíály k úkolům
  • návod na přípravu a realizaci
  • tipy na další aktivity k tématu
  • celkem 17 stran A4

Tip: Materiály si po bojovce zalaminujte a používejte jako "knihu" k prohlížení a čtení skřítkova příběhu :)

Lesní skřítčí bojovka Lesní skřítčí bojovka
Malebná bojovka pro nejmenší. Skřítka Oříška odnesla veverka z rodné mýtinky až na okraj lesa. Podaří se mu překonat strach a vydat se lesem domů? Jaká dobrodružství ho cestou potkají? Shledá se zase s rodinou? Hráči procházejí pohádkovým příběhem a společně se skřítkem plní úkoly zaměřené na poznávání lesa všemi smysly, vnímání krásy přírody a její ochranu. věk cca 3 - 9 let prostředí venku - les, park počet hráčů 1 - 5 Vnímání, objevování a ochrana přírody Skřítek, který se teprve nedávno vyloupl z oříšku, se ocitá sám v kopřivách na okraji lesa. Společně s dětmi se vydává na dobrodružnou pouť domů. Cestou s ním děti objeví a poznají zvuky lesa, vlastnosti přírodních materiálů, najdou odpovědi na lesní hádanky, postaví domeček, změří stromy a mnohé další! Soubor obsahuje:  úvodní pohádka (na dobrou noc den předem či přímo na začátku hry) 10 stanovišť s úkoly a finální výzvou ke hledání překvapení od skřítka materíály k úkolům návod na přípravu a realizaci tipy na další aktivity k tématu celkem 17 stran A4 Tip: Materiály si po bojovce zalaminujte a používejte jako "knihu" k prohlížení a čtení skřítkova příběhu :)
63166
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Pohádky
120.00