Barevné koledy – Melichar a Baltazar

Počet stran:
3
Velikost: 2.19 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Radka Rozkovcová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Autorské aranžmá veselé francouzské koledy nabízí harmonický doprovod zpěvu. Je možné jej hrát
na melodické zvonky nebo ozvučné kameny v barvách boomwhackers. K sadě v rozsahu jedné oktávy C–C je potřeba mít navíc ještě tóny FIS a CIS.

Aranžmá není vhodné hrát na boomwhackers – charakter písně a doprovodu počítá s dlouhým tónem (přezníváním).

Forma tzv. tabulkového barevného zápisu umožňuje hrát doprovod i zájemcům, kteří neumí noty.

Přeju vám hodně radosti ze společného muzicírování!

Radka Rozkovcová ([email protected])

Další produkty od autora Radka Rozkovcová

314743
Hudební výchova
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Rozstříhej a urči – co patří ke Smetanovi a co k Dvořákovi? Jaká díla zkomponovali? Jak žili? Přiřazuj, soutěž, hádej a
40.00 Kč
425662
Hudební výchova
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Autorské aranžmá doprovodu známé české koledy pro melodické zvonky nebo ozvučné kameny v barvách boomwhackers. Ideální
48.00 Kč
216658
Český jazyk
Školní družina, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Kvíz: Koledy. Zpíváme je každý rok – více či méně, doma u stromečku, na školní besídce, na vánočních koncertech, v
36.00 Kč
734965
Hudební výchova
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Autorská úprava známé lidové vánoční koledy, pro dvě sopránové zobcové flétny a jednu zobcovou flétnu altovou. Partitura
44.00 Kč
Barevné koledy – Melichar a Baltazar Barevné koledy – Melichar a Baltazar
Autorské aranžmá veselé francouzské koledy nabízí harmonický doprovod zpěvu. Je možné jej hrát na melodické zvonky nebo ozvučné kameny v barvách boomwhackers. K sadě v rozsahu jedné oktávy C–C je potřeba mít navíc ještě tóny FIS a CIS.Aranžmá není vhodné hrát na boomwhackers – charakter písně a doprovodu počítá s dlouhým tónem (přezníváním).Forma tzv. tabulkového barevného zápisu umožňuje hrát doprovod i zájemcům, kteří neumí noty.Přeju vám hodně radosti ze společného muzicírování!Radka Rozkovcová ([email protected])
UUCZ-450140
Hudební výchova>Písničky, básničky>Ostatní>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>👑 Tři králové>🎁 Vánoce
48.00