Hrajeme písničky

Počet stran:
14
Velikost: 919.19 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Cena:
88 Kč vč. DPH
Sdílet:

Hrajeme písničky s barevnými notami na klávesy umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.

Video zde

 

Popis

Celkem zde najdete 8 písniček s barevnými notami, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje.

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách.

Typ materiálu

Pdf soubor/ tisk na šířku/ Velikost souboru:824 kB

Obsah materiálu

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které nehraje listem papíru a posouvejte ho.

Návod

K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Součástí materiálu je i návod k dokončení a podmínky k použití.

Další produkty od autora Eva Hufová

10600
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Větší, menší rovná se. Krokodýl dětem pomůže určit, kde je více, méně a stejně. Obsah materiálu 18 listů A4. Najdete zde
60.00 Kč
1845
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Karetní hra s obrázky z pohádky Boudo, budko + zadní strana karet. Obsah materiálu Celkem 9 karet o velikosti 6x9 cm na
25.00 Kč
1601
Prvouka
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Kalendář pro děti
Osmisměrky k tématu kalendář. Dny v týdnu, řoční období, měsíce v roce. Obsah materiálu Celkem 9 osmisměrek bez tajenek
35.00 Kč
2307
Matematika
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Sada obsahuje přehledné tabulky k výzdobě, pracovní listy, kartičky s příklady, šablony k počítání. Obsah materiálu 2
50.00 Kč
Hrajeme písničky Hrajeme písničky
Hrajeme písničky s barevnými notami na klávesy umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček. Video zde
 
Popis Celkem zde najdete 8 písniček s barevnými notami, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje. Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Typ materiálu Pdf soubor/ tisk na šířku/ Velikost souboru:824 kB Obsah materiálu Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které nehraje listem papíru a posouvejte ho. Návod K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Součástí materiálu je i návod k dokončení a podmínky k použití.
UUCZ-9415
Hudební výchova>Písničky, básničky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika
88.00