Hrajeme písničky

Počet stran:
14
Velikost: 919.19 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Sdílet:

Hrajeme písničky s barevnými notami na klávesy umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.

Video zde

 

Popis

Celkem zde najdete 8 písniček s barevnými notami, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje.

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách.

Typ materiálu

Pdf soubor/ tisk na šířku/ Velikost souboru:824 kB

Obsah materiálu

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které nehraje listem papíru a posouvejte ho.

Návod

K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Součástí materiálu je i návod k dokončení a podmínky k použití.

Další produkty od autora Eva Hufová

11351
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti se zábavnou formou, pomocí pracovních listů, hry nebo kartiček s vánočními obrázky naučí předložky vpravo, vlevo
75.00 Kč
11467
Logopedie
Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Pravolevá a prostorová orientace formou zábavné hry. Obsah materiálu *24 kartiček na A4 k rozstříhání s obrázky o
55.00 Kč
11012
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
V létě nic neosvěží tak, jako meloun. Tak proč si nenápadně neosvěžit i melounové počítání od 0 do 5. Obsah materiálu
45.00 Kč
10169
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Duetka jsou inspirována celosvětově známou hrou Dobble a upravena i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
50.00 Kč
Hrajeme písničky Hrajeme písničky
Hrajeme písničky s barevnými notami na klávesy umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček. Video zde
 
Popis Celkem zde najdete 8 písniček s barevnými notami, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje. Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Typ materiálu Pdf soubor/ tisk na šířku/ Velikost souboru:824 kB Obsah materiálu Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které nehraje listem papíru a posouvejte ho. Návod K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Součástí materiálu je i návod k dokončení a podmínky k použití.
UUCZ-9415
Hudební výchova>Písničky, básničky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika
88.00