Hrajeme písničky - černobílá varianta

Počet stran:
13
Velikost: 895.45 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Sdílet:

Umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.Vybarvěte noty podle vašeho hudebního nástroje.

Ve videu znázorněna barevná varianta.

Popis

Celkem zde najdete 8 písniček s notami v černobílé variantě, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje.

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách.

Nyní i v černobíle variantě, kterou si vybarvíte podle vašeho xylofonu nebo jiného hudebního nástroje.

Můžete vybarvit podle vás, přizpůsobit barevně vašemu xylofonu nebo hrát jen podle not.

Návod

Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které zrovna nehraje, listem papíru. Před laminací vybarvěte. K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku

Doporučuji

Barevná varianta zde: https://uciteleucitelum.cz/material/hudebni-vychova/hrajeme-pisnicky

Obsah materiálu

Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Součástí je i návod k použití a podmínky k použití.

Další produkty od autora Eva Hufová

2307
Matematika
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Sada obsahuje přehledné tabulky k výzdobě, pracovní listy, kartičky s příklady, šablony k počítání. Obsah materiálu 2
50.00 Kč
10167
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Postřehovky
Karetní hra Duetka jsou inspirována hrou Dobble a upravena i pro děti s SVP. Hra rozvíjí schopnost soustředění, procvičí
50.00 Kč
10571
Matematika
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Chceš také umět kouzlit? Kouzelnický trik založený na matematických dovednostech, které z vašich dětí udělá kouzelníka
25.00 Kč
1845
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Karetní hra s obrázky z pohádky Boudo, budko + zadní strana karet. Obsah materiálu Celkem 9 karet o velikosti 6x9 cm na
25.00 Kč
Hrajeme písničky - černobílá varianta Hrajeme písničky - černobílá varianta
Umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.Vybarvěte noty podle vašeho hudebního nástroje. Ve videu znázorněna barevná varianta.
Popis Celkem zde najdete 8 písniček s notami v černobílé variantě, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje. Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Nyní i v černobíle variantě, kterou si vybarvíte podle vašeho xylofonu nebo jiného hudebního nástroje. Můžete vybarvit podle vás, přizpůsobit barevně vašemu xylofonu nebo hrát jen podle not. Návod Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které zrovna nehraje, listem papíru. Před laminací vybarvěte. K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Doporučuji Barevná varianta zde: https://uciteleucitelum.cz/material/hudebni-vychova/hrajeme-pisnicky Obsah materiálu Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Součástí je i návod k použití a podmínky k použití.
UUCZ-9418
Hudební výchova>Didaktické hry>Písničky, básničky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
44.00