Hrajeme písničky - černobílá varianta

Počet stran:
13
Velikost: 895.45 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Cena:
44 Kč vč. DPH
Sdílet:

Umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.Vybarvěte noty podle vašeho hudebního nástroje.

Ve videu znázorněna barevná varianta.

Popis

Celkem zde najdete 8 písniček s notami v černobílé variantě, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje.

Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách.

Nyní i v černobíle variantě, kterou si vybarvíte podle vašeho xylofonu nebo jiného hudebního nástroje.

Můžete vybarvit podle vás, přizpůsobit barevně vašemu xylofonu nebo hrát jen podle not.

Návod

Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které zrovna nehraje, listem papíru. Před laminací vybarvěte. K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku

Doporučuji

Barevná varianta zde: https://uciteleucitelum.cz/material/hudebni-vychova/hrajeme-pisnicky

Obsah materiálu

Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Součástí je i návod k použití a podmínky k použití.

Další produkty od autora Eva Hufová

11196
Český jazyk - čtení
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Děti přiřazují k obrázku 3 věty, které k němu patří. Popis Čtení s porozuměním. Děti přiřadí nebo vlepí ke každému z 16
44.00 Kč
10590
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Dítě se učí zábavnou formou spojovat podstatné jméno s přídavným jménem u 10 základních tvarů a barev na celkem 5
50.00 Kč
1601
Prvouka
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Kalendář pro děti
Osmisměrky k tématu kalendář. Dny v týdnu, řoční období, měsíce v roce. Obsah materiálu Celkem 9 osmisměrek bez tajenek
35.00 Kč
10494
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Motivuje děti k čištění zubů. Ráno a večer po čištění zubů umístí děti do políček obrázek zoubku. Obsah materiálu
30.00 Kč
Hrajeme písničky - černobílá varianta Hrajeme písničky - černobílá varianta
Umožňuje dětem zažít úspěch a zahrát si základní melodii klasických lidových písniček.Vybarvěte noty podle vašeho hudebního nástroje. Ve videu znázorněna barevná varianta.
Popis Celkem zde najdete 8 písniček s notami v černobílé variantě, součástí produktu jsou i značky k vystřihnutí, které posléze umístíte na své piano, klávesy nebo xylofon. Velikost značek not je ve dvou různých velikostech, nalepte na klávesy nebo piano podle velikosti, která vám více vyhovuje. Tento zpěvník je vhodný jak pro domácí použití, tak pro muzikoterapeutické programy a třídy ve školách. Nyní i v černobíle variantě, kterou si vybarvíte podle vašeho xylofonu nebo jiného hudebního nástroje. Můžete vybarvit podle vás, přizpůsobit barevně vašemu xylofonu nebo hrát jen podle not. Návod Tip: Pokud se dítě v řádcích ztrácí, zakryjte mu ostatní řádky, které zrovna nehraje, listem papíru. Před laminací vybarvěte. K dokončení budete potřebovat: tiskárnu, laminátor, laminovací fólie, oboustrannou lepící pásku, popř. kroužkovou vazbu nebo kroužky na klíče na svázání vazby zpěvníku Doporučuji Barevná varianta zde: https://uciteleucitelum.cz/material/hudebni-vychova/hrajeme-pisnicky Obsah materiálu Písničky: Halí Belí, Pec nám spadla, Prší prší, Ovčáci čtveráci, Kočka leze dírou, pes oknem, Skákal pes přes oves, Běží liška k táboru. Zpěvník obsahuje barevné značky not s jejich názvy a pod nimi text písničky obvykle ve 4 řadách pod sebou. Dítě hraje nebo mu ukazujeme podle značek v jednotlivých řádcích. Ve zpěvníku nejsou záměrně obrázky, aby děti nerušily. Součástí je i návod k použití a podmínky k použití.
UUCZ-9418
Hudební výchova>Didaktické hry>Písničky, básničky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika
44.00