HUDEBNÍ NÁSTROJE - 90 osmisměrek + omalovánky

Počet stran:
93
Velikost: 12.51 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2022
Cena:
110 Kč vč. DPH
Sdílet:

Opravdu nabitý PDF soubor k prasknutí :-)

Získáte 90 pracovních listů k vlastnímu tisku pro děti. Zde luští osmisměrku (název hudebního nástroje ), poté ho musí vepsat do čtverečků, musí zakroužkovat, zda je nástroj ze skupiny bicích, strunných nebo dechových nástrojů a vymalovat si jednoduchou omalovánku.

Zábavné a hravé učení, které využijete v hodinách hudební výchovy, doma, družině nebo i na kroužku. 

Tyto pracovní listy využijete ve své výuce třeba i jako domácí úkol, kdy bude muset dítě vypracovat krátké povídání o svém nástroji a vyhledat si na youtube jeho zvuk.

Děti se postupně seznámí s nástroji celého světa. Poznají například i tento nástroj: UDU, BRUMLE, SITÁR, ERHU, KALIMBA, OKARÍNA, DJEMBE, BONGO, OSLÍ ČELIST nebo flétnu z tykve....

Soubor můžete rovněž rozdělit na dva díly a připravit dítěti pracovní sešity, které spojíte kroužkovou vazbou. Osmisměrky si může vzít na prázdniny, na hudební tábor, k babičce, nebo kamkoliv jinam :-)

A4 formát

Součástí souboru je i legenda.

Ručně kreslené vektorové obrázky + autorská grafika. Černobílá verze k tisku.

 

Nezapomeňte se podívat i na mé zvukové karty, kdy po načtení QR kódu na kartě si dítě pustí nahrávku hudebního nástroje (sóla).

Další produkty od autora Alena Gondeková

268021
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Písničky, básničky
Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý (72 stran!), variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i
45.00 Kč
66272
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
JAK SI PROCVIČIT ČTENÍ A ROZŠÍŘIT SI SLOVNÍ ZÁSOBU? Nejlépe hraním, přece :-) Pro tvé děti je tu nový soubor, ve kterém
55.00 Kč
143986
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
HUDEBKA JE ZÁBAVA :-) 🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎶 👩🧑 Zkuste své děti seznámit s nejznámějšími hudebními skladateli i formou luštění. V
55.00 Kč
51690
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Což takhle mít rozvrh, kterému se dokáží vyučovací hodiny přizpůsobit? Variabilní rozvrh hodin, který vydrží i několik
49.00 Kč
HUDEBNÍ NÁSTROJE - 90 osmisměrek + omalovánky HUDEBNÍ NÁSTROJE - 90 osmisměrek + omalovánky
Opravdu nabitý PDF soubor k prasknutí :-) Získáte 90 pracovních listů k vlastnímu tisku pro děti. Zde luští osmisměrku (název hudebního nástroje ), poté ho musí vepsat do čtverečků, musí zakroužkovat, zda je nástroj ze skupiny bicích, strunných nebo dechových nástrojů a vymalovat si jednoduchou omalovánku. Zábavné a hravé učení, které využijete v hodinách hudební výchovy, doma, družině nebo i na kroužku.  Tyto pracovní listy využijete ve své výuce třeba i jako domácí úkol, kdy bude muset dítě vypracovat krátké povídání o svém nástroji a vyhledat si na youtube jeho zvuk. Děti se postupně seznámí s nástroji celého světa. Poznají například i tento nástroj: UDU, BRUMLE, SITÁR, ERHU, KALIMBA, OKARÍNA, DJEMBE, BONGO, OSLÍ ČELIST nebo flétnu z tykve.... Soubor můžete rovněž rozdělit na dva díly a připravit dítěti pracovní sešity, které spojíte kroužkovou vazbou. Osmisměrky si může vzít na prázdniny, na hudební tábor, k babičce, nebo kamkoliv jinam :-) A4 formát Součástí souboru je i legenda. Ručně kreslené vektorové obrázky + autorská grafika. Černobílá verze k tisku.   Nezapomeňte se podívat i na mé zvukové karty, kdy po načtení QR kódu na kartě si dítě pustí nahrávku hudebního nástroje (sóla).
UUCZ-20155
Hudební výchova>Didaktické hry>Pracovní listy>Projekty>Školní družina>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Hudební nástroje
110.00