Nebe, peklo, ráj - hudební nástroje

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 5.52 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Michaela Musiolková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 1. 2025
Sdílet:

Hra Nebe, peklo, ráj, přetvořená k opakování, ale také seznámení se s hudebními nástroji. 

Materiál obsahuje celkem 6 verzí hry s otázkami. Každá verze se týká jiné skupiny hudebních nástrojů, obsahuje řešení a studijní texty. Součástí je také podrobný návod spolu s obrázky, dále pak tipy na obměny hry a následnou práci s tématem.

Další produkty od autora Michaela Musiolková

691181
Český jazyk - gramatika
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Blíží se Halloween a chcete dětem zpestřit učivo skladby? Tento materiál obsahuje 18 souvětí podřadných k procvičení
25.00 Kč
691159
Hudební výchova
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Jedná se o "běhačku", kterou můžete směle vzít s sebou i ven. Obsahuje 16 karet s hádankami. Žáci pak musí poznat, který
25.00 Kč
254570
Český jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor materiálů s tématem svátku zamilovaných. QR kódy lze využít k vylepení na chodbě nebo ve třídě, ale také jako
40.00 Kč
691143
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje pět aktivit s podrobným popisem. Jsou vhodné do interiéru i ven, k třídnickým hodinám i na adaptační
49.00 Kč
Nebe, peklo, ráj - hudební nástroje Nebe, peklo, ráj - hudební nástroje
Hra Nebe, peklo, ráj, přetvořená k opakování, ale také seznámení se s hudebními nástroji. Materiál obsahuje celkem 6 verzí hry s otázkami. Každá verze se týká jiné skupiny hudebních nástrojů, obsahuje řešení a studijní texty. Součástí je také podrobný návod spolu s obrázky, dále pak tipy na obměny hry a následnou práci s tématem.
UUCZ-777297
Hudební výchova>Ostatní>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00