Pizza takty - verze noty (délky)

Počet stran:
30
Velikost: 15.6 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 10. 2023
Cena:
75 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pizza takty aneb když už koláče nestačí! 

Materiál reflektuje výuku délek not, jmenovitě not celých, půlových s tečkou, půlových, čtvrťových a osminových. Obsahuje jak velké pizzy - plné karty, které lze obstřihnout do kruhu; tak kousky pizzy - vystřihovací díly, s nimiž lze skládat jednotlivé noty do taktů. Pomůckou pro počet dob slouží žampiony. Díky oboustrannému provedení se mohou děti samy kontrolovat. Součástí jsou pizzy představující 4/4, 3/4 a 2/4 takt, které lze využít do skládanky. Černobílou variantu je možné použít jako omalovánky, postrádá však žampionovou pomůcku.

Pizza takty je potřeba oboustranně vytisknout, jednotlivé noty jsou uzpůsobeny tak, aby lícovaly a ušetřily Vám práci. Následně stačí vystřihnout, doporučuji ovšem i zalaminovat pro delší životnost. Pro obstřihnutí jsou v materiálu zahrnuty pomocné čáry.

Součástí materiálu je i průvodní list.

Další produkty od autora Weselice

411715
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Udělejte si sněhovou záplavu alespoň ve třídě! Hudební koulovačka je materiál, který formou didaktické hry rozvíjí čtení
49.00 Kč
422953
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Hudební abeceda už nikdy nebude na obtíž. Hudební abeceda je zkrátka věc, kterou se děti musí naučit jako básničku
25.00 Kč
402510
Hudební výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Pizza takty aneb když už koláče nestačí! Materiál reflektuje výuku délek pomlk, jmenovitě pomlk celých, půlových s
75.00 Kč
Pizza takty - verze noty (délky) Pizza takty - verze noty (délky)
Pizza takty aneb když už koláče nestačí!  Materiál reflektuje výuku délek not, jmenovitě not celých, půlových s tečkou, půlových, čtvrťových a osminových. Obsahuje jak velké pizzy - plné karty, které lze obstřihnout do kruhu; tak kousky pizzy - vystřihovací díly, s nimiž lze skládat jednotlivé noty do taktů. Pomůckou pro počet dob slouží žampiony. Díky oboustrannému provedení se mohou děti samy kontrolovat. Součástí jsou pizzy představující 4/4, 3/4 a 2/4 takt, které lze využít do skládanky. Černobílou variantu je možné použít jako omalovánky, postrádá však žampionovou pomůcku. Pizza takty je potřeba oboustranně vytisknout, jednotlivé noty jsou uzpůsobeny tak, aby lícovaly a ušetřily Vám práci. Následně stačí vystřihnout, doporučuji ovšem i zalaminovat pro delší životnost. Pro obstřihnutí jsou v materiálu zahrnuty pomocné čáry. Součástí materiálu je i průvodní list.
UUCZ-402585
Hudební výchova>Didaktické hry>Skládačky>Omalovánky>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
75.00