Kde budu studovat? ..pracovní listy k tématu VOLBA POVOLÁNÍ!

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
4
Velikost: 796.06 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 12. 2023
Sdílet:

Pracovní listy vhodné pro výchovné (kariérní) poradce na školách, nebo do hodin informatiky/občanské výchovy - práce s informacemi.

V PDF dokumentu se nachází 9 fiktivních žáků, kteří mají ve svém budoucím povolání jasno. Úkolem žáků je jim najít na internetu vhodné školy, které by měli vystudovat, aby se vybranému povolání mohli v životě věnovat. Desátý profil je prázdný, v něm se žáci zaměří na sebe. Dokument neobsahuje řešení pro učitele, myšlenka pracovních listů je taková, že by žáci měli hledat ty školy, které mají nejblíž ke svému domovu. Díky této jednoduché činnosti se naučí vhodně vyhledávat informace, které pak mohou využít při svém životním hledání. Při práci je vhodná neustálá konzultace s učitelem.

Jedná se o vzdělávací materiál pro základní školu, jehož cílem je seznámit žáky s širokou škálou profesí. 

Další produkty od autora Petra Navrátilová

202113
Občanská výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
Materiál vznikl při mém studiu kariérního a výchovného poradce, kdy jsem nad touto problematikou začala přemýšlet při
45.00 Kč
20627
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje celkem 5 pracovních listů zaměřených na nejrůznější česká rčení, přísloví a pořekadla. Hned úvodem se
40.00 Kč
162391
Český jazyk
3., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje celkem 10 karet ve formátu A4, které je vhodné vytisknout na bílý papír a zalaminovat. Záleží jen na Vás
29.00 Kč
194394
Občanská výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Materiál vznikl při mém studiu kariérního a výchovného poradce, kdy jsem nad touto problematikou začala přemýšlet při
35.00 Kč
Kde budu studovat? ..pracovní listy k tématu VOLBA POVOLÁNÍ! Kde budu studovat? ..pracovní listy k tématu VOLBA POVOLÁNÍ!
Pracovní listy vhodné pro výchovné (kariérní) poradce na školách, nebo do hodin informatiky/občanské výchovy - práce s informacemi. V PDF dokumentu se nachází 9 fiktivních žáků, kteří mají ve svém budoucím povolání jasno. Úkolem žáků je jim najít na internetu vhodné školy, které by měli vystudovat, aby se vybranému povolání mohli v životě věnovat. Desátý profil je prázdný, v něm se žáci zaměří na sebe. Dokument neobsahuje řešení pro učitele, myšlenka pracovních listů je taková, že by žáci měli hledat ty školy, které mají nejblíž ke svému domovu. Díky této jednoduché činnosti se naučí vhodně vyhledávat informace, které pak mohou využít při svém životním hledání. Při práci je vhodná neustálá konzultace s učitelem. Jedná se o vzdělávací materiál pro základní školu, jehož cílem je seznámit žáky s širokou škálou profesí. 
UUCZ-202954
Informatika>Občanská výchova>Prvouka>Pracovní listy>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Povolání
25.00