Velikonoční počítání (Bee-Bot / Blue-Bot)

Kategorie:
Počet stran:
19
Velikost: 14.21 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucimveskolce
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 2. 2024
Sdílet:

Soubor obsahuje 36 kartiček s obrázky k tématu "Velikonoce".

Kartičky jsou kompatibilní s průhlednou podložkou s kapsami určenou pro hru / práci s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot.

Děti tvoří algortimy / programují robota tak, aby se pohyboval od jedné kartičky ke druhé - spočítají prvky na kartičce s obrázky, položí na tuto kartičku robota a naprogramují jej tak, aby došel na kartičku se správným číslem / obrázkem hrací kostky / se shodným počtem prvků.

Aktivity s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot pomáhají rozvíjet logické myšleníprostorovou představivost, základní matematické dovednosti.

Kartičky lze využít i bez použití robotických hraček - položit je do čtvercové sítě na koberci vytvořené například pomocí papírové lepicí pásky nebo jako skládačku (přiřazovat k sobě správné kartičky).

Zdroj obrázků: Canva PRO + vlastní autorské obrázky

Další produkty od autora ucimveskolce

779843
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Tematický soubor "OBLEČENÍ - řazení dle velikosti"obsahuje 10 tabulek + 90 kartiček s obrázky určených k rozvoji
49.00 Kč
421147
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Tento tematicky zaměřený soubor "LIDSKÉ TĚLO - demonstrační obrázky" obsahuje celkem 43 karet ve formátu A4. Všechny
55.00 Kč
358743
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pexeso
Oblíbená hra pexeso obsahující celkem 72 hracích kruhových kartiček (36 dvojic). Hra rozvíjí zrakové vnímání, paměť
49.00 Kč
858225
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje 50 dlouhých kartiček s řadou obrázků a 50 malých kartiček s obrázky. Který obrázek patří na konec každé
49.00 Kč
Velikonoční počítání (Bee-Bot / Blue-Bot) Velikonoční počítání (Bee-Bot / Blue-Bot)
Soubor obsahuje 36 kartiček s obrázky k tématu "Velikonoce". Kartičky jsou kompatibilní s průhlednou podložkou s kapsami určenou pro hru / práci s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot. Děti tvoří algortimy / programují robota tak, aby se pohyboval od jedné kartičky ke druhé - spočítají prvky na kartičce s obrázky, položí na tuto kartičku robota a naprogramují jej tak, aby došel na kartičku se správným číslem / obrázkem hrací kostky / se shodným počtem prvků. Aktivity s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot pomáhají rozvíjet logické myšlení, prostorovou představivost, základní matematické dovednosti. Kartičky lze využít i bez použití robotických hraček - položit je do čtvercové sítě na koberci vytvořené například pomocí papírové lepicí pásky nebo jako skládačku (přiřazovat k sobě správné kartičky). Zdroj obrázků: Canva PRO + vlastní autorské obrázky
UUCZ-508446
Informatika>Matematika>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>🐰 Velikonoce
49.00