AZ KVÍZ: Matematika 5. třída

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
60
Velikost: 2.38 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 9. 2023
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a obsahuje takřka 60 více či méně komplikovaných zadání a součástí je 28 slovních úloh! Hra pokryje celou vyučovací hodinu!

Zaokrouhlování, sčítání, odčítání, násobení, dělení, převody jednotek, zlomky a ještě mnohem více. To vše hravou formou, která žáky uchvátí a matematika je rázem pohltí!

Soutěžící vybírají nejen z 28 matematických úloh z hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek, pod nimiž se ukrývají zapeklité slovní úlohy. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hra je skvělá i při opakování učiva v 6. třídě.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

195366
Biologie
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled a procvičí si
35.00 Kč
65533
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! V PowerPoint hře založené na motivech televizní show Chceš být
35.00 Kč
42069
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se plazů
30.00 Kč
44610
Biologie
4., 5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké
40.00 Kč
AZ KVÍZ: Matematika 5. třída AZ KVÍZ: Matematika 5. třída
V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a obsahuje takřka 60 více či méně komplikovaných zadání a součástí je 28 slovních úloh! Hra pokryje celou vyučovací hodinu! Zaokrouhlování, sčítání, odčítání, násobení, dělení, převody jednotek, zlomky a ještě mnohem více. To vše hravou formou, která žáky uchvátí a matematika je rázem pohltí! Soutěžící vybírají nejen z 28 matematických úloh z hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek, pod nimiž se ukrývají zapeklité slovní úlohy. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hra je skvělá i při opakování učiva v 6. třídě. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-364908
Matematika>AZ-kvíz>5.>6.
40.00