AZ KVÍZ: Matematika 5. třída

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
60
Velikost: 2.38 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 9. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a obsahuje takřka 60 více či méně komplikovaných zadání a součástí je 28 slovních úloh! Hra pokryje celou vyučovací hodinu!

Zaokrouhlování, sčítání, odčítání, násobení, dělení, převody jednotek, zlomky a ještě mnohem více. To vše hravou formou, která žáky uchvátí a matematika je rázem pohltí!

Soutěžící vybírají nejen z 28 matematických úloh z hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek, pod nimiž se ukrývají zapeklité slovní úlohy. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hra je skvělá i při opakování učiva v 6. třídě.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

348616
Chemie
8., 9.
Didaktické hry
Ve hře je úkolem žáků dle nápověd a odkrývajících se částí chemické značky poznat, o jaký prvek se jedná. Žáci se dozví
40.00 Kč
41585
Zeměpis
6., 7.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti týkající se
30.00 Kč
41456
Zeměpis
6., 7.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří zeměpisný rozhled a procvičí si dané
35.00 Kč
65126
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si
30.00 Kč
AZ KVÍZ: Matematika 5. třída AZ KVÍZ: Matematika 5. třída
V PowerPoint hře založené na motivy AZ KVÍZu si žáci prověří své matematické dovednosti. Hra má snadné ovládání a obsahuje takřka 60 více či méně komplikovaných zadání a součástí je 28 slovních úloh! Hra pokryje celou vyučovací hodinu! Zaokrouhlování, sčítání, odčítání, násobení, dělení, převody jednotek, zlomky a ještě mnohem více. To vše hravou formou, která žáky uchvátí a matematika je rázem pohltí! Soutěžící vybírají nejen z 28 matematických úloh z hracího pole, ale mohou využít i stejného počtu náhradních otázek, pod nimiž se ukrývají zapeklité slovní úlohy. Hru je možné hrát nejen klasickým způsobem (soutěží dva týmy ve snaze propojit tři strany), ale i ve třech týmech, kdy jednotlivá družstva odpovídají na zvolené otázky a sbírají body. V takovém případě na dohrání hry jen stěží postačí jedna vyučovací hodina! Hra je skvělá i při opakování učiva v 6. třídě. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-364908
Matematika>AZ-kvíz>5.>6.
40.00