Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
73
Velikost: 966.63 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 9. 2022
Sdílet:

7. pdf dokumentů obsahujících grafické materiály pro ukotvení znalostí sčítání, odčítání a násobení celých čísel a především pro práci se znaménky.

Hadi:

 • V každém dokumentu hadů je 7 stran, přičemž na prvních dvou stranách jsou shodní hadi, a na dalších pěti jsou všichni hadi různí. Na každé straně je sedm hadů. Hadi trénují sčítání a odčítání celých čísel.
 • Hadi 1 a hadi 2 jsou totožné dokumenty s rozdílnými čísly, přičemž v prvním poli je pouze jedno číslo.
 • Hadi 3 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s jednou početní operací.
 • Hadi 4 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s dvěma početními operacemi, přičemž žák musí upřednostnit násobení a dělení před sčítáním a odčítáním.

Čtyřlístky:

 • V každém dokumentu je 8 stran, přičemž první dvě strany obsahují shodné čtyřlístky, ostatní strany jsou již s čtyřlístky proměnlivými. Na každé straně je šest čtyřlístků. Čtyřlístky trénují sčítání a odčítání celých čísel.
 • Čtyřlístky 1 obsahují v úvodním listu čtyřlístku pouze číslo.
 • Čtyřlístky 2 obsahují v úvodním listu čtyřlístku příklad s jednou početní operací.

Housenky:

 • Dokument housenek má 27 stran. Na každé straně je pět housenek. Dokument je rozdělen do tří části po devíti stranách. Každá část začíná dvěma listy, na kterém jsou stejné housenky. Ostatní listy v části obsahují různé housenky. Housenky trénují násobení celých čísel.
 • V první části (strana 1 až 9) jsou housenky, které mají v hlavě pouze číslo.
 • V druhé části (strana 10 až 18) jsou housenky, které mají v hlavě příklad s jednou početní operací.
 • Ve třetí části (strana 19 až 27) jsou housenky, které mají v hlavě příklad se dvěma početními operacemi. 

Další produkty od autora Jan Bratt

111461
Fyzika
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Testy a písemky
Získejte nekonečné množství desetiminutových testů včetně správných odpovědí díky generátoru testů na převody jednotek
29.00 Kč
253939
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
V tomto dokumentu naleznete tři pracovní listy, které se zaměřují na tři typy tak zvaných transpozičních šifer. Jedná se
49.00 Kč
182253
Matematika
6., 7.
Testy a písemky
Získáte dokument v ms excel pro generování desetiminutovek a zároveň 10 dokumentů v .pdf, které jsou již vygenerované k
40.00 Kč
139709
Matematika
9., SŠ
Testy a písemky
Generátory desetiminutovek a testů při každém otevření vytvoří nový test, ve kterém získáte jak zcela nové zadání, tak i
29.00 Kč
Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky
7. pdf dokumentů obsahujících grafické materiály pro ukotvení znalostí sčítání, odčítání a násobení celých čísel a především pro práci se znaménky. Hadi: V každém dokumentu hadů je 7 stran, přičemž na prvních dvou stranách jsou shodní hadi, a na dalších pěti jsou všichni hadi různí. Na každé straně je sedm hadů. Hadi trénují sčítání a odčítání celých čísel. Hadi 1 a hadi 2 jsou totožné dokumenty s rozdílnými čísly, přičemž v prvním poli je pouze jedno číslo. Hadi 3 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s jednou početní operací. Hadi 4 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s dvěma početními operacemi, přičemž žák musí upřednostnit násobení a dělení před sčítáním a odčítáním. Čtyřlístky: V každém dokumentu je 8 stran, přičemž první dvě strany obsahují shodné čtyřlístky, ostatní strany jsou již s čtyřlístky proměnlivými. Na každé straně je šest čtyřlístků. Čtyřlístky trénují sčítání a odčítání celých čísel. Čtyřlístky 1 obsahují v úvodním listu čtyřlístku pouze číslo. Čtyřlístky 2 obsahují v úvodním listu čtyřlístku příklad s jednou početní operací. Housenky: Dokument housenek má 27 stran. Na každé straně je pět housenek. Dokument je rozdělen do tří části po devíti stranách. Každá část začíná dvěma listy, na kterém jsou stejné housenky. Ostatní listy v části obsahují různé housenky. Housenky trénují násobení celých čísel. V první části (strana 1 až 9) jsou housenky, které mají v hlavě pouze číslo. V druhé části (strana 10 až 18) jsou housenky, které mají v hlavě příklad s jednou početní operací. Ve třetí části (strana 19 až 27) jsou housenky, které mají v hlavě příklad se dvěma početními operacemi. 
UUCZ-188002
Matematika>Testy a písemky>7.>8.
25.00