Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
73
Velikost: 966.63 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 9. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

7. pdf dokumentů obsahujících grafické materiály pro ukotvení znalostí sčítání, odčítání a násobení celých čísel a především pro práci se znaménky.

Hadi:

 • V každém dokumentu hadů je 7 stran, přičemž na prvních dvou stranách jsou shodní hadi, a na dalších pěti jsou všichni hadi různí. Na každé straně je sedm hadů. Hadi trénují sčítání a odčítání celých čísel.
 • Hadi 1 a hadi 2 jsou totožné dokumenty s rozdílnými čísly, přičemž v prvním poli je pouze jedno číslo.
 • Hadi 3 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s jednou početní operací.
 • Hadi 4 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s dvěma početními operacemi, přičemž žák musí upřednostnit násobení a dělení před sčítáním a odčítáním.

Čtyřlístky:

 • V každém dokumentu je 8 stran, přičemž první dvě strany obsahují shodné čtyřlístky, ostatní strany jsou již s čtyřlístky proměnlivými. Na každé straně je šest čtyřlístků. Čtyřlístky trénují sčítání a odčítání celých čísel.
 • Čtyřlístky 1 obsahují v úvodním listu čtyřlístku pouze číslo.
 • Čtyřlístky 2 obsahují v úvodním listu čtyřlístku příklad s jednou početní operací.

Housenky:

 • Dokument housenek má 27 stran. Na každé straně je pět housenek. Dokument je rozdělen do tří části po devíti stranách. Každá část začíná dvěma listy, na kterém jsou stejné housenky. Ostatní listy v části obsahují různé housenky. Housenky trénují násobení celých čísel.
 • V první části (strana 1 až 9) jsou housenky, které mají v hlavě pouze číslo.
 • V druhé části (strana 10 až 18) jsou housenky, které mají v hlavě příklad s jednou početní operací.
 • Ve třetí části (strana 19 až 27) jsou housenky, které mají v hlavě příklad se dvěma početními operacemi. 

Další produkty od autora Jan Bratt

163947
Fyzika
4., 5., 6., 7.
Testy a písemky
V tomto materiálu naleznete 14 dokumentů v MS excel, které po otevření vygenerují nové tabulky, řetězy, či hvězdy
29.00 Kč
256743
Matematika
4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Získáte 25 stran kolotočových rébusů, přičemž na každé straně je 6 karet. Tedy 150 karet různých rébusů se stupňující se
35.00 Kč
184962
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
25 různých matematických bludišť na otestování znalostí počtů s přirozenými čísly. Žák procvičí počty s větším počtem
29.00 Kč
247029
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Získejte 52 herních listů pro osvěžení hodin matematiky a procvičení základních početních operací v matematice. Získáte
25.00 Kč
Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky Celá čísla - hadi, housenky a čtyřlístky
7. pdf dokumentů obsahujících grafické materiály pro ukotvení znalostí sčítání, odčítání a násobení celých čísel a především pro práci se znaménky. Hadi: V každém dokumentu hadů je 7 stran, přičemž na prvních dvou stranách jsou shodní hadi, a na dalších pěti jsou všichni hadi různí. Na každé straně je sedm hadů. Hadi trénují sčítání a odčítání celých čísel. Hadi 1 a hadi 2 jsou totožné dokumenty s rozdílnými čísly, přičemž v prvním poli je pouze jedno číslo. Hadi 3 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s jednou početní operací. Hadi 4 jsou dokumentem, ve kterém jsou v první buňce příklady s dvěma početními operacemi, přičemž žák musí upřednostnit násobení a dělení před sčítáním a odčítáním. Čtyřlístky: V každém dokumentu je 8 stran, přičemž první dvě strany obsahují shodné čtyřlístky, ostatní strany jsou již s čtyřlístky proměnlivými. Na každé straně je šest čtyřlístků. Čtyřlístky trénují sčítání a odčítání celých čísel. Čtyřlístky 1 obsahují v úvodním listu čtyřlístku pouze číslo. Čtyřlístky 2 obsahují v úvodním listu čtyřlístku příklad s jednou početní operací. Housenky: Dokument housenek má 27 stran. Na každé straně je pět housenek. Dokument je rozdělen do tří části po devíti stranách. Každá část začíná dvěma listy, na kterém jsou stejné housenky. Ostatní listy v části obsahují různé housenky. Housenky trénují násobení celých čísel. V první části (strana 1 až 9) jsou housenky, které mají v hlavě pouze číslo. V druhé části (strana 10 až 18) jsou housenky, které mají v hlavě příklad s jednou početní operací. Ve třetí části (strana 19 až 27) jsou housenky, které mají v hlavě příklad se dvěma početními operacemi. 
UUCZ-188002
Matematika>Testy a písemky>7.>8.
25.00