GRAFOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY - pracovní listy

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 19.69 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2022
Sdílet:
  • Těšit se můžete na 5 pracovních listů - NA POUŠTI, V ARKTIDĚ, V MOŘI, V PRALESE, U VODY (v barevné i černobílé variantě).
  • Každý list se věnuje zvířátkům žijícím v daném prostředí – úkolem je všechna zvířátka najít, spočítat a vyznačit v grafu (počet do 5).
  • Zvířátka na velkém obrázku si děti mohou vymalovávat během počítání, nebo až poté. Vymalovávání i samotné značení v grafu přispívá k rozvoji jemné motoriky.
  • Listy jsou přednostně určeny školkáčkům, nebo malým školákům - těm můžete zadat jako doplňující zábavný domácí úkol v matematice, nebo v prvouce (když budete probírat daná zvířátka).

 

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY A SPOKOJENÝCH DĚTÍ. :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

276610
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
16 dvoudílných skládaček 6 budek na 1 A4 Cílem je složit budky stejné barvy - děti si prostřednictvím této aktivity
25.00 Kč
331664
Anglický jazyk
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tato sada je určena jak školákům, kteří s anglickým jazykem začínají (nebo se seznamují s jeho psanou formou), tak dětem
29.00 Kč
204256
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Sada 10 listů s halloweenskou tematikou, které u dětí jednoznačně zabodují. :) Úkolem je dokreslit obrázky podle zadání
35.00 Kč
472102
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k osvojení 14 anglických předložek, a lze jej využít s dětmi mladšího školního i předškolního věku – na
39.00 Kč
GRAFOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY - pracovní listy GRAFOVÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY - pracovní listy
Těšit se můžete na 5 pracovních listů - NA POUŠTI, V ARKTIDĚ, V MOŘI, V PRALESE, U VODY (v barevné i černobílé variantě). Každý list se věnuje zvířátkům žijícím v daném prostředí – úkolem je všechna zvířátka najít, spočítat a vyznačit v grafu (počet do 5). Zvířátka na velkém obrázku si děti mohou vymalovávat během počítání, nebo až poté. Vymalovávání i samotné značení v grafu přispívá k rozvoji jemné motoriky. Listy jsou přednostně určeny školkáčkům, nebo malým školákům - těm můžete zadat jako doplňující zábavný domácí úkol v matematice, nebo v prvouce (když budete probírat daná zvířátka).   PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY A SPOKOJENÝCH DĚTÍ. :)
UUCZ-76378
Matematika>Prvouka>Pracovní listy>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐾 Živočichové
35.00