Halloweenská matematika

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 1.07 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Žáci si s obrázky na téma Halloween procvičí matematické operace jako násobení, dělení, sčítání a odčítání, dále přednost matematických operací. 

Souhrn úkolů:

První list:

Pod každým obrázkem je zakódováno číslo. Žáci si najdou obrázek a dané číslo si k obrázku napíší a do rámečku vypočítají. Na tomto listu žáci procvičují malou a velkou násobilku.

Druhý list:

Princip příkladů je stejný jako na první listě. Zde žáci kromě násobilek procvičují pamětné sčítání a odčítání. Součástí je i tematika přednosti početních operací.

Třetí list:

Sudoku - žáci si nastříhají obrázky a snaží se je umístit do tabulky tak, aby se v žádném sloupečky a řádku neopakoval žádný symbol.

Čtvrtý list:

Obrázkové slovní úlohy - Ve zvýrazněné tabulce jsou jména dětí a u nich kolik kdo má dýní. Jedna velká dýně v tabulce znázorňuje 14 dýní. U dvou dětí je polovina dýně, což je tedy 7 dýní. Žáci tedy musí vypočítat (násobit a event. přičíst) počet dýní jednotlivých dětí.

Další produkty od autora Magdalena Weinerová

369992
Anglický jazyk
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada 30 kartiček pro procvičování otázek: What´s your name? How old are you? What´s your favourite colour? S materiálem
30.00 Kč
74310
Anglický jazyk
4.
Pexeso
Kartičky na pexeso - trixeso, lze použít na procvičování slovní zásoby sporty. Vytvořeno podle učebnice Chit Chat 2. V
28.00 Kč
433807
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7.
Didaktické hry
Soubor se skládá se 80 kartiček vánočních zvyků, aktivit či dekorací včetně pozadí. Lze vytisknout i jednostranně
35.00 Kč
326299
Anglický jazyk
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Aktivita pro práci ve dvojici. Každý žák má svůj list. Střídavě si popisují místnosti a jejich umístění. Hledají rozdíly
25.00 Kč
Halloweenská matematika Halloweenská matematika
Žáci si s obrázky na téma Halloween procvičí matematické operace jako násobení, dělení, sčítání a odčítání, dále přednost matematických operací.  Souhrn úkolů: První list: Pod každým obrázkem je zakódováno číslo. Žáci si najdou obrázek a dané číslo si k obrázku napíší a do rámečku vypočítají. Na tomto listu žáci procvičují malou a velkou násobilku. Druhý list: Princip příkladů je stejný jako na první listě. Zde žáci kromě násobilek procvičují pamětné sčítání a odčítání. Součástí je i tematika přednosti početních operací. Třetí list: Sudoku - žáci si nastříhají obrázky a snaží se je umístit do tabulky tak, aby se v žádném sloupečky a řádku neopakoval žádný symbol. Čtvrtý list: Obrázkové slovní úlohy - Ve zvýrazněné tabulce jsou jména dětí a u nich kolik kdo má dýní. Jedna velká dýně v tabulce znázorňuje 14 dýní. U dvou dětí je polovina dýně, což je tedy 7 dýní. Žáci tedy musí vypočítat (násobit a event. přičíst) počet dýní jednotlivých dětí.
UUCZ-399087
Matematika>Pracovní listy>4.>Halloween, Dušičky
30.00