HALLOWEENSKÉ STÍNOHRÁTKY - skládačky

Počet stran:
17
Velikost: 13.26 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

36 skládaček s halloweenskou tematikou – 3 druhy (obrázky, číslice, počítání).

Materiál je určen především školkáčkům a slouží k rozvoji zrakového vnímání a jemné motoriky i k procvičení počítání. S Vaší pomocí pak i k rozvoji sluchového vnímání a slovní zásoby (v jakémkoliv jazyce).

V první variantě skládaček mají děti za úkol najít a spojit obrázek a jeho stín. Ve druhé variantě děti počítají stíny na pravém dílku skládačky a připojují správný počet k číslici. Třetí varianta je bonusová a nabízí skládání strašidelných číslic a jejich stínů – tyto skládačky slouží hlavně pro zábavu a vytvořila jsem je vyloženě na přání mých dětí.

Děti mohou pracovat samostatně, ve dvojicích, menších skupinkách i společně s Vámi v kruhu. Po samostatné práci je důležitá kontrola a případná zpětná vazba – nejlepší je společná kontrola v kruhu nad kartičkami (my skládáme na koberci), při níž se mohou zapojit všichni.

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

255826
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
OBSAH: 60 dvoudílných skládaček (14 na A4) přehled (A4) INFORMACE: Skládačky slouží k procvičení podstatných jmen u
29.00 Kč
433412
Anglický jazyk
MŠ, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je určen angličtinářům předškolního i mladšího školního věku a slouží nejen k seznámení s novou slovní zásobou
35.00 Kč
77517
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Roztomilá sada plná krásných obrázků, která děti bude bavit! :) Můžete se těšit na 3 dílné skládačky na pomoc s rozvojem
45.00 Kč
76133
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Adventní kalendář nesmí chybět v žádné třídě - pokud ho ještě nemáte nebo je ten starý již okoukaný, tak vám možná udělá
35.00 Kč
HALLOWEENSKÉ STÍNOHRÁTKY - skládačky HALLOWEENSKÉ STÍNOHRÁTKY - skládačky
36 skládaček s halloweenskou tematikou – 3 druhy (obrázky, číslice, počítání). Materiál je určen především školkáčkům a slouží k rozvoji zrakového vnímání a jemné motoriky i k procvičení počítání. S Vaší pomocí pak i k rozvoji sluchového vnímání a slovní zásoby (v jakémkoliv jazyce). V první variantě skládaček mají děti za úkol najít a spojit obrázek a jeho stín. Ve druhé variantě děti počítají stíny na pravém dílku skládačky a připojují správný počet k číslici. Třetí varianta je bonusová a nabízí skládání strašidelných číslic a jejich stínů – tyto skládačky slouží hlavně pro zábavu a vytvořila jsem je vyloženě na přání mých dětí. Děti mohou pracovat samostatně, ve dvojicích, menších skupinkách i společně s Vámi v kruhu. Po samostatné práci je důležitá kontrola a případná zpětná vazba – nejlepší je společná kontrola v kruhu nad kartičkami (my skládáme na koberci), při níž se mohou zapojit všichni.
UUCZ-198565
Matematika>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>Halloween, Dušičky
35.00