Matematické sčítací pyramidy do 100 + učíme se poznat HOUBY

Předmět:
Ročník:
Téma:
Počet stran:
23
Velikost: 33.02 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Libuše Sudová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Brožura plná didaktických materiálů k aktivitám na procvičení matematiky a prvouky.

Zdravím vás, milé kolegyně a kolegové, kteří učíte letos třeťáčky. Připravila jsem materiál vhodný do hodin matematiky i prvouky. Chtěla jsem, aby se prolínalo učivo o houbách s početními operacemi sčítání do 100 s přechodem 10.

K tématu HOUBY jsem vytvořila další zajímavé materiály - včetně deskové hry. Podívejte se na můj profil a sestavte si sady.

Tento díl tématu obsahuje 30 pyramid + 30 koleček - klíčů řešení + 30 vyplněných pyramid.

Pyramidy zalaminujte a vystřihejte, kolečka slepte před laminováním k sobě. (houba - líc x výsledek - rub).

Přeji Vám krásné, zábavné hodiny s vašimi žáčky.

Mgr. Libuše Sudová - PRIMAÚČA

WWW.PRIMAUCA.CZ

Další produkty od autora Libuše Sudová

881381
Matematika
3.
Didaktické hry
Milé kolegyně a kolegové, některé děti v mé třídě si stále nejsou úplně jisté v dělení se zbytkem. Abych jim
35.00 Kč
307779
Etická výchova
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Brožura s náměty k využití při budování vztahů žáků ve třídě. Tento materiál slouží ke zlepšování vztahů a komunikace
55.00 Kč
459911
Český jazyk - psaní
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Nechte děti kreativně napsat vysvědčení pro jejich rodiče a zažijte spoustu legrace u jeho tvoření. Materiál je vhodný
35.00 Kč
725658
Český jazyk
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Milé kolegyně a kolegové, vymýšlíme vše možné, abychom dětem zpříjemnili celkem těžký pravopis český a hlavně chceme
25.00 Kč
Matematické sčítací pyramidy do 100 + učíme se poznat HOUBY Matematické sčítací pyramidy do 100 + učíme se poznat HOUBY
Brožura plná didaktických materiálů k aktivitám na procvičení matematiky a prvouky. Zdravím vás, milé kolegyně a kolegové, kteří učíte letos třeťáčky. Připravila jsem materiál vhodný do hodin matematiky i prvouky. Chtěla jsem, aby se prolínalo učivo o houbách s početními operacemi sčítání do 100 s přechodem 10. K tématu HOUBY jsem vytvořila další zajímavé materiály - včetně deskové hry. Podívejte se na můj profil a sestavte si sady. Tento díl tématu obsahuje 30 pyramid + 30 koleček - klíčů řešení + 30 vyplněných pyramid. Pyramidy zalaminujte a vystřihejte, kolečka slepte před laminováním k sobě. (houba - líc x výsledek - rub). Přeji Vám krásné, zábavné hodiny s vašimi žáčky. Mgr. Libuše Sudová - PRIMAÚČA WWW.PRIMAUCA.CZ
UUCZ-380767
Matematika>Prvouka>Didaktické hry>Ostatní>2.>3.>🍄 Houby
35.00