Násobení se 7

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 93.08 KB
Typ souboru: PDF
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 1. 2023
Sdílet:

Matematická hra

Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v hodinách matematiky. Hra je velmi rychlá a může se tedy opakovat i několikrát za sebou. Hrací plocha je určena ke kopírování.

Pomůcky: hrací plocha A4, hrací kostka (desetistěn)- jedna do lavice , každý žák musí mít identifikační figurku (knoflík, hračku z Kinder vajíčka, figurku z Člověče, nezlob se, malý kroužek apod.

 Pravidla hry:

Každá hrací plocha je zaměřena na konkrétní násobky – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Žáci si v lavici střihnou kámen, nůžky, papír o začátek hry. Žák, který zvítězil, hází kostkou. Padne-li číslo na kostce, musí žák toto číslo vynásobit číslem na startu. V hlavě vypočítá výsledek a postaví si svoji figurku na výsledek na hrací ploše. Hází druhý žák a postup se opakuje. Na konci hry musí žáci házet tak dlouho, až některému z nich padne 10. 

     Hrací kostka -      https://www.fyft.cz/d10-hraci-kostka/     

Další produkty od autora Luďka Stará

284129
Nezařazené k předmětu
4., 5.
Didaktické hry
Finanční gramotnost pro 4. – 5. ročník základní školy nabízím zajímavou hodinu v PowerPointu s problematikou finanční
69.00 Kč
232052
Matematika
2., 3.
Celoroční tematická hra
Matematická hra Velmi rychlá zábavná a jednoduchá matematická hra na procvičení násobilky do hodin matematiky ve 2. – 5
26.00 Kč
234055
Matematika
3., 4.
Ostatní
Matematická hra Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v
25.99 Kč
234053
Matematika
2., 3., 4.
Ostatní
Matematická hra Matematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v
26.00 Kč
Násobení se 7 Násobení se 7
Matematická hraMatematická hra pro 2. - 5. ročník základní školy je určena na procvičování násobilky a pro zábavu v hodinách matematiky. Hra je velmi rychlá a může se tedy opakovat i několikrát za sebou. Hrací plocha je určena ke kopírování.Pomůcky: hrací plocha A4, hrací kostka (desetistěn)- jedna do lavice , každý žák musí mít identifikační figurku (knoflík, hračku z Kinder vajíčka, figurku z Člověče, nezlob se, malý kroužek apod. Pravidla hry:Každá hrací plocha je zaměřena na konkrétní násobky – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.Žáci si v lavici střihnou kámen, nůžky, papír o začátek hry. Žák, který zvítězil, hází kostkou. Padne-li číslo na kostce, musí žák toto číslo vynásobit číslem na startu. V hlavě vypočítá výsledek a postaví si svoji figurku na výsledek na hrací ploše. Hází druhý žák a postup se opakuje. Na konci hry musí žáci házet tak dlouho, až některému z nich padne 10.       Hrací kostka -      https://www.fyft.cz/d10-hraci-kostka/     
UUCZ-234056
Matematika>Ostatní>3.>4.
26.00